Wpis z mikrobloga

Kto właśnie miał faze na napisanie CV i wysłanie do ciekawego startupu ze Stanów?


Robią właściwie to, co ja chce robić z moją firmą. Edukacja muzyczna przez nowe technologie
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ohnineline.sas.kids&hl=en
http://www.edify.co/

W ich ogłoszeniu, które znalazłem była mowa i możliwości współpracy zdalnej, czy współpracy z firmami, które robią coś podobnego - nie chcę na razie do Colorado, dobrze mi w Hamburgu :D zobaczymy co z tego będzie. :D Może #notefighter nie odniósł spektakularnego sukcesu, ale na pewno jest dobrą kartą przetargową do współpracy z tego typu firmami.

#pracbaza #mattzagranico
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JavaDevMatt: czyli ze wlasciwie pieniadze w dev sa tylko w korpo i starupach ktore zassaly kase od inwestora, robienie czegos samemu nie ma sensu chyba ze ktos umie w niemczech po 6ms dev na gra mobilna utrzymac sie za 300 euro na pol roku
  • Odpowiedz
@JavaDevMatt:
Kiedyś czytałem o wizach pracowniczych do USA ale startu raczej Ci takiej wizy nie zalatwi (te wizy kosztują również pracodawcę). Przynajmniej tak czytałem. Ale jeśli startup ma dużą kasę i naprawdę cię będą chcieć to może załatwia.
  • Odpowiedz
W ich ogłoszeniu, które znalazłem była mowa i możliwości współpracy zdalnej, czy współpracy z firmami, które robią coś podobnego - nie chcę na razie do Colorado, dobrze mi w Hamburgu

raczej Ci takiej wizy nie zalatwi


@ukradlem_ksiezyc: ale wpis to Ty czytaj przed skomenotowaniem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@JavaDevMatt: wybacz nie o zagladanie tu chodzi a o wiedze praktyczna jak w zdrowiu i szczesciu spedzic zycie

bardzo dobrze robisz zajmujac sie swoimi sprawami ale robisz to po pracy i dalej bedziesz to robil po pracy

i to jest moje przemyslenie ktore kieruje do kazdego
  • Odpowiedz
@JavaDevMatt: byc moze, ale na wykopie jeszcze 2-3 osoby opowiadaly i zglaszaly rozne projekty apek i gierek, za kazdym razem skutki podobne, ogrom pracy, nadzieja i 300 euro :(

jasne ze warto bo to rozwoj i pasja ja tylko mowie zeby ktos sie nie zapalal ze pozna programowanie w rok, potem napisze cos i zostanie guru i milionerem a takie sa oczekiwania ludzi co codziennie mecza na tagu jak zostac
  • Odpowiedz
@bazingaxl: średnio biznes potrzebuje 5 lat by był rentowny. Jestem przekonnany, że gdybym poświęcił 5 lat na robienie gier muzycznych, to byłbym w stanie z tego żyć. Tyle ze nie tylko to mam w głowie. Aktualnie największą frajdę sprawia mi gra w zespole deathmetalowym, do którego tylko dokładam. :D Firmę też mam na boku jako hobby. Jest jedna gra, planuję drugą, planuję też blog o edukacji muzycznej. Zawsze to lepsze
  • Odpowiedz