Wpis z mikrobloga

Widze na wykopie jest moda na hejtowanie Jowisza. Po pierwsze gdyby nie #jowiszcwel to nigdy nie napisalibyście swoich feelsow i nie plusowali wpisów z rozdajo na mirko XD. Dzieki temu wielkiemu #!$%@? Ziemia nie jest #!$%@? od asteroid, a hejtowac to sobie mozecie takie planety jak mars (specjalnie z malej litery cwelu) na ktorym nic nie ma oprocz jakichs #!$%@? burz piaskowych ktore sa pierdyliard razy slabsze niz na naszym koledze Jowiszu. Tam jak jest burza to z #!$%@? na 300 lat. Hejtowac mozecie tez jakiegos plutona nad ktorym ostatnio wszyscy sie spuszczaja. Nie dosyc ze ta ciota jest karłem to jest jeszcze oddalona w #!$%@? od Slonca. Pewnie nawet nie wie ze cos takiego istnieje jak Slonce i krazy sobie jak cieć wokol niej nie wiedzac nawet o jej istnieniu XD i tutaj uzycie tagu #bekazpodplanet jest uzasadnione.

Przy okazji beke mozna tez cisnac troche z Saturna . Na #!$%@? Ci te wielkie pierscienie? XD z daleka wygladasz jak jakis nigga ze zlotymi lancuchami

#kosmos #heheszki
Pobierz
źródło: comment_9r1m1ukXqhfS5XmaKekjzuwaaT0Wr76o.jpg
  • 16
Kiedyś spotkałem Jowisza na jakiejś ekskluzywnej orbicie. Podochodzę do niego i mowie cześć Jowisz ty podplaneto. A on tylko Elo i odwraca bieguny. Sprzedałem mu blachę w czerwoną plamę i mówię słuchaj mnie bo wydam cię, że sprzedawałeś uran plutonowi. Jowisz coś pokręcił, coś zakręcił ale mówi dobra słucham ciebie cierpliwie, co masz mi do powiedzenia.
-Czemu gazowe planety podplanetami są? Jowisz #!$%@? powiedział do mnie - ty #!$%@? młoda skalista planeto