Wpis z mikrobloga

#majorka #zwiedzajzwykopem #zwiedzajztusiatko #whocares
Obecnie mam odwiedziny, więc trochę będę jeździć po plażach w najbliższym czasie, więc mogę zrobić mini przewodnik po plażach na Majorce. Niektórzy z was się wybierają tutaj na urlop, więc pewnie kogoś tam to zainteresuje.
Na zdjęciu widać plażę w Portals Vels. Od Palmy autem dojazd jakieś 25 min, autobusy tu nie jeżdżą. Plaża nie jest jakaś wielka, więc całkiem przyjemnie się tu siedzi. Z lewej strony widać skałki, na których też można ewentualnie się wylegiwać. Tam za rogiem są takie mini wgłębienia w skałach, w których można sobie posiedzieć. Na prawo za skałkami jest druga, mniejsza plaża.
Woda jak na ilość łodzi i ludzi jest całkiem czysta i przejżysta, ale znam lepsze. Poza tym jest dosyć płytka w porównaniu do innych, ale sobie za to można spokojnie popływać.
Są toalety i mała restauracja, ale nie wygląda na jakąś wybitną. Nie próbowałam, ale kojarzy mi się z tymi co serwują odgrzewane w mikrofali mrożonki, więc jakoś nie mam zamiaru. Ale piwo zimne można wypić.
Polecam wizytę tutaj w tygodniu, bo w weekendy to nie ma gdzie palca włożyć, tyle jest ludzi.
tusiatko - #majorka #zwiedzajzwykopem #zwiedzajztusiatko #whocares
Obecnie mam odwied...

źródło: comment_egnzpJLRd9XfxqzpJMgaj8dgP9jp1H9E.jpg

Pobierz
  • 4
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@tusiatko: Ja sie wybieram we wrzesniu na tydzien, wyjazd niskobudżetowy dla 2ch osob niestety bez auta. Planuje 3dni gdzies na północy + 4dni na poludniu.
Polecasz może jakies sprawdzone miasta gdzie bedzie ciekawie?
PW mozna pisać? ;D