Wpis z mikrobloga

Hej Mirki !
Byłem ostatnio na wakacjach w Chorwacji, (ogólnie wszystko git pokoje świetne, 10 euro nocka itd itp.) gdy nagle idąc ze znajomymi 2 dnia pobytu na zachód słońca zobaczyliśmy taką oto Polską myśl technologiczną :) nie udało mi się namierzyć właściciela :/ ale i tak fajny miły akcent :)

#wakacje #polska #chorwacja #motoryzacja
Pobierz N.....a - Hej Mirki !
Byłem ostatnio na wakacjach w Chorwacji, (ogólnie wszystko git...
źródło: comment_bGWBk1ESdtFZQ8CkDsAWIBMT1txiKl0h.jpg
  • 12
@asema: @CzapkaG: Miejscowość nazywa się Brodarica, jechaliśmy w 4 osoby bez żadnej rezerwacji, (byliśmy też tam rok temu) i tam ogólnie jak się zatrzymasz przy sklepie / przy zejściu na plażę to już jakiś "Amigo" podleci i mówi że ma Apartamani ;) Nie mam żadnej fotki z mieszkania, ale wyglądało to tak że mieszkaliśmy na 1 piętrze mieliśmy 2 pokoje, + osobno łazienka dla naszych 2 pokoi, praktycznie mieliśmy całe
@CzapkaG: Miejscowość z typu "turystyczna do opoczynku" nie ma tam zabytków, małych uliczek i kawiarenek. Domek, i bliziutko do plaży gdzie jest kilka barów, można się przejść plażą i jest naprawdę malowniczo. Jest kilka atrakcji, można wynająć przelot na spadochronie za motorówką albo wypożyczyć skutery wodne, ale ogólnie raczej miejscowość do plażowania i odpoczynku, nie daleko (20 km ?) jest miejscowość co się nazywa Primosten, no i tam to pełen wypas,