Wpis z mikrobloga

Chyba pedałem jestem, mam w znajomych na Fejsiku koleżankę z gimbazy i licbazy i czasem mi się przewijają fotki z jakichś wyborów miss, pokazów mody etc (to ten typ osoby, co codziennie po milion zdjęć dodaje) i jak są te całe modelki, co nie, to może jedna na dziesięć jest taka ładna, reszta przeważnie jest tak bardzo, nie wiem, sztuczna, za chuda albo ma dziwną twarz :|

A może po prostu mam dobry gust <:

#popoludniowerozkminy #modelki
  • 26
  • Odpowiedz
@dziadekwie: No na takich pokazach raczej są ludzie, którzy jakieś tam zdjęcia potrafią robić :)

Ale pokazy Victoria's Secret pamiętam, że kiedyś widziałem i z przyjemnością się ogląda, do tego dobra oprawa i wychodzi fajny show z ładnymi zdrowymi kobietami, a nie chudymi szkapami przy tej dziwnej pokazowej atmosferze.
  • Odpowiedz
@Luxik:

No na takich pokazach raczej są ludzie, którzy jakieś tam zdjęcia potrafią robić :)


Bardziej chodziło mi o to, że tak jak samo bycie fotografem nie oznacza jeszcze poosiadanie talentu, tak bycie modelką nie musi oznaczać posiadania jakiejś nieprzeciętnej urody
  • Odpowiedz
@dziadekwie: No wiem, ale jednak niby brzydkich dziewczyn nie biorą, prawda, więc logika podpowiada, że modelka powinna być w miarę ładna... ^^

O, kolejna, która robi/chce robić zdjęcia kobiet? Dotarłaś już na kanał pleasure? :)
  • Odpowiedz
@Luxik:

No wiem, ale jednak niby brzydkich dziewczyn nie biorą


Nie wiem, czy wypada mi być burakiem i podzielić się zdjęciem kilku modelek, które uważam za brzydkie... może lepiej nie... zostańmy przy tym, że się niespecjalnie z tym
  • Odpowiedz