Wpis z mikrobloga

Chyba pedałem jestem, mam w znajomych na Fejsiku koleżankę z gimbazy i licbazy i czasem mi się przewijają fotki z jakichś wyborów miss, pokazów mody etc (to ten typ osoby, co codziennie po milion zdjęć dodaje) i jak są te całe modelki, co nie, to może jedna na dziesięć jest taka ładna, reszta przeważnie jest tak bardzo, nie wiem, sztuczna, za chuda albo ma dziwną twarz :|

A może po prostu mam dobry gust <:

#popoludniowerozkminy #modelki
  • 26
@Luxik: Bo one są często okropne i to jest norma. Sam mam na fb koleżanke, która była w top model i widzę chociażby na jaj przykładzie ile może zdziałac makijaz i photoshop :P
@3Xpro: na jaj przykładzie powiadasz... ;-) ja tam po prostu je golę, nie potrzebuję PSa... :D nie no, żartuję, kumam o co chodzi. Ona na żywo jak się normalnie ubierała była całkiem spoko, jako taka zwyczajna dziewczyna, tzn nie w moim typie + #!$%@? charakter, ale fizycznie atrakcyjna, ale na tych wszystkich sesjach i pokazach wygląda bleh :P

@Sordi: ;_; wydało sięęęę

@esposito: @bogiubogi: no ta po lewej
@Luxik: Modelki przeważnie nie są jakieś super atrakcyjne, mają odpowiednie wymiary (figurę) i twarz, powiedzmy "plastyczną" dobrą do różnych aranżacji.

Super atrakcyjne modelki zostają top-mega-giga modelkami bo są przy okazji naprawdę ładne :-)

Pojęcie modelki jako kobiety pięknej to chyba jeszcze spuścizna z czasów, kiedy modelki były muzami malarzy i kryły inspirujące pokłady piękna. Teraz mają trochę inną rolę do odegrania.
@Luxik:

. Victoria's Secret bodajże ma bardzo ładne modelki, nie takie wychudzone, tylko normalne, zdrowe... :)


No i dzięki temu nieźle udało im się zwrócić na siebie uwagę, wybrali taką strategię i zyskali pozytywny odbiór, zwłaszcza wśród panów...

W sumie chciałam jeszcze dodać po czasie, że wiele zależy od...hm... "półki"...

Modelka modelce nierówna, tak jak nie każdy fotograf jest artystą, niektórzy robią tylko zdjęcia legitymacyjne i tyle...

Czasem jak oglądam zdjęcia