Wpis z mikrobloga

@travikk: Nie ma lepszych i gorszych. Wszystkie robią dokładnie to samo - wyświetlają filmy. Nie widzę sensu instalacji jakiegokolwiek, ponieważ w Windowsie domyślnie zainstalowany jest Windows Media Player, który robi dokładnie to samo, co reszta. Chyba, że ktoś przywiązuje wagę do detali typu wygląd przycisków do pauzowania i przewijania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@travikk: Jeśli posiada się kodeki z wtyczką DirectVobSub, to odtwarza. Wystarczy, że plik z napisami nazywa się tak samo, jak plik z filmem i znajduje się w tym samym folderze. Tu jest wszystko opisane: http://www.download.net.pl/jak-dodawac-napisy-do-filmow-w-windows-media-player/n/2423/

Za to twoje porównanie do samochodu trochę chybione - jeden samochód ma więcej miejsca dla pasażerów, inny większy bagażnik, jeszcze inny mniej pali. Natomiast programy do filmów różni jedynie interfejs.

Zresztą nie pisałem, że WMP
  • Odpowiedz
używanie WMP xD


@lmao: Co w tym nie tak? Film na WMP wygląda tak samo, jak na VLC czy MPC. Po co zajmować sobie miejsce na kompie, skoro razem z systemem dostałem program, który spełnia moje potrzeby?

  • Odpowiedz
@kw401: bo jest lżejszy, wydajniejszy. A gorszego #!$%@?, że programy się różnią jedynie interfejsem, dawno nie słyszałem. W MPC-HC mam np. opcję normalizacji dźwięku - często jest za cichy i opcja się przydaje. Opcje przeładowywania napisów w programie, wyboru napisów, wyboru ścieżki dźwiękowej (choć to też jest w opcjach kodeków w trayu) i wiele innych opcji, które dla innych są przydatne, jak np. wybór konkretnego kodeka i jego ustawień. Mam
  • Odpowiedz
@kw401: WMP to kicz pogódź się z tym. A jak masz napisy opóźnione/przyspieszone to już tego nie naprawisz, KMPlayer jeden klaiwsz i zmieniasz.
  • Odpowiedz