Wpis z mikrobloga

to już tylko tydzień i jeden dzień, oby pogoda tylko dopisała tak jak to zwykle bywało, klimat jest taki że jak raz się spróbowało tam pojechać to już nie możesz przestać i wracasz co roku, kocham ten balet, ten balet to audioriver :)
kto się wybiera deje plusa xd
#audioriver #mikroelektronika #festiwale #plock #techno #house #drumandbass #lato #alkohol #narkotykizawszespoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sunriser90 - to już tylko tydzień i jeden dzień, oby pogoda tylko dopisała tak jak to...

źródło: comment_FzVumWSBOBTSFwiTiszUX5KQl8tdehaX.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@sunriser90: Płock zaprasza ;)

Byłem na AR wiele razy (pierwszy raz, jak była druga - i ostatnia w Płocku - edycja Astigmatic) w 2005 roku, potem na pierwszej i drugiej edycji AR (wtedy jeszcze darmowe). Na trzeciej, w 2008 roku byłem wolontariuszem i pomagałem przy budowie zaplecza gastronomicznego. Na kolejne miałem wejściówki VIP od znajomego, który pracuje w KP. Ostatni raz na AR byłem w 2011 roku. Od tamtego czasu niestety
  • Odpowiedz
@jurny_juhas: skorzystam z zaproszenia napewno, bardzo polubiłem to miasto dzięki temu festiwalowi, no i zgadzam się w 100 % świetny festiwal, świetni ludzie, nie konfliktowi, wszyscy przyjaźni i pozytywnie nastawieni, ze świeczką takich szukać, a przecież festiwal z taką muzyką ma taki negatywny rozgłos bo przecież techno to zuo i szatan ;p no ale tak bo przecież stereotypy rządzą się swoimi prawami, a mówię to ja koleś który dodał pod ten
  • Odpowiedz
@sunriser90: jeżdżę od 2010 co roku, w tym roku niestety nie jadę i bardzo mi z tego powodu przykro. Ale życzę świetnej zabawy, Koletzki na rynku, coś pięknego! ;]
  • Odpowiedz