Wpis z mikrobloga

@grecki: ale ja nie mam czasu na gotowanie, trening, bieganie i wogóle #!$%@? robotą. A tak wogóle to panie, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@grecki: zapomniałem dodać [irony mode on] :P codziennie gotuje i trenuje mininum raz, a przeważnie dwa. Rano i wieczorem. Do tego praca, jeszcze zapisałem się na studia, a znajac zycie i tak będę się momentami nudził :P
@shdw: podczas banicji bawiłem się na forum MH. Wykop przy tym to przedszkole zakonnic ;) (serio, obadaj, choć trochę moderacja poczyscila jak im napisałem co o tym wszystkim myślę :)).
@grecki: krótko i konkretnie. Jak dla mnie, gdy mówiłeś o początkach i małych (acz systematycznych) krokach, mogłeś jeszcze dodać że w którymś momencie zapala się w głowie lampka i zaczyna się czuć "o #!$%@?, ja to potrafię. Mogę przebiec kilometr, dwa, pięć. Pół roku temu to była abstrakcja. W dodatku świetnie się dzięki temu czuję. Chcę więcej!". To daje niesamowitego kopa i motywację do dalszych działań:) Pozdrawiam!