Wpis z mikrobloga

Przyjmuje aktualnie zasadę by nie rzucać się na wyprzedaże i nie kupować gier na zapas bo i tak wychodzi na to że gram w co innego co kupiłem w normalnej cenie. Od 2 tygodni zachwycam się nad TLoU. Tak, od 2 tygodni bo córeczka zaczyna chodzić i jest przy tym ubaw niesamowity. Na ogranie i tak czeka na #ps4 Project Cars, Bloodborne, AC: Unity no i Wiedzmin. Na #xbox360 zalegają wszystkie season pasy na gry od Telltale, dodatki do Infinite, Dishonored, Thief, MGSy i ze 20 pudełek gier których nawet już nie pamiętam. Na liczniku podcastów growych do osłuchania ponad 30h. Powoli zdaje sobie sprawę że dotyka mnie casualność 1 stopnia ;(
#gry
Primoza - Przyjmuje aktualnie zasadę by nie rzucać się na wyprzedaże i nie kupować gi...

źródło: comment_HZ8zvYLHThLNrLYtAMuiqC0f4TBqcv3A.jpg

Pobierz
  • 3
Znam to uczucie. W mnie też do ogrania mnóstwo tytułów na #xbox360. W dodatku każdą grę staram się wycalakować, więc trzeba troche tych godzin nastukać. Niestety nie ma kiedy, bo jak nie jestem w pracy, bardziej wolę patrzeć jak mój 9-miesięczny synek kombinuje co by tu najlepszego zbroić..