Wpis z mikrobloga

@vajroos: krótkie trasy to dla mnie około 30 km.
@crushyna: aktualnie mam gaz. Z jednej strony fajne, z drugiej denerwuje mnie. Ale jeżeli rzeczywiście byś mi podał coś ok, gdzie gaz się nadaje do silnika (ja się nie znam na samochodach, nie moja działka) to chętnie rozważę propozycję.
@Angel_of_death: Nie wiem jakie wymiary preferujesz, ale ja w tym przedziale cenowym patrzyłbym już na Volvo S60, aczkolwiek one do najoszczędniejszych nie należą.
Ale widzę, że można dostać V50 1.8L z gazem, ino nie wiem, jak tutaj ze sprawnością. Trza by było popytać ludzi z pod tagu #volvo.
@Angel_of_death: Staroć nie staroć - jak kto woli.
Jeden woli kupić 6 czy 8 letni "nowszy" i mniej wyposażony samochód, inni kupują 15 czy 20 letnie w pełnej opcji. No ale jak wolisz ;)

How about Mazda 3? Silnik 1.6 już na pewno dużo lepszy niż 1.4 (mam w rodzinie dwa samochody 1.4 i uwierz mi, że nie chciałbyś nimi jeździć - w tym Grande Punto. Ledwo się toczą).

Na przykład
Jeden woli kupić 6 czy 8 letni "nowszy" i mniej wyposażony samochód, inni kupują 15 czy 20 letnie w pełnej opcji. No ale jak wolisz ;)


@crushyna: no właśnie w tym problem że ja się w ogóle nie znam na samochodach. Ojciec mi zawsze wmawiał że jak kupić to nowsze bo będzie lepsze i mniej zawodne.
Jeszcze jedna opcja jest taka żeby posłuchać pana Komorowskiego i wziąć kredyt ( ͡°