Wpis z mikrobloga

@evolucja: Twój wpis wygląda na błędny. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad. Tag #cebuladeals służy do dzielenia się promocjami, kuponami, okazjami cenowymi czy błędami sklepowymi dostępnymi dla każdego. Nie służy natomiast do #rozdajo, zadawania pytań, wrzucania swoich ogłoszeń, historii czy śmiesznych zdjęć. Prosimy o usunięcie postu lub tagu #cebuladeals i rozważniejsze używanie go w przyszłości. #aliexpress = #chinskiecuda nie #cebuladeals
http://www.wykop.pl/pomoc/dobre-praktyki :

Nie dodawaj błędnych tagów

Różne zwroty
@evolucja: żebyś sie nie zdziwił :) Jesienią ma wyjsć appka na androida, juz jest na windowsa. WP chyba nie przewidują. Mnie na razie wkurza, po 3 miesiącach bezpłatnych zobaczę z czym zostanę. Na razie 50/50 Apple/Spotify. W applu lepszy content, fajne radio na żywo, lepsza jakość. Ale ciagle są niedomagania wydajności i interfejsu. Aha, a rekomendacje w moim przypadku pierdyliard razy lepsze daje Apple.
@rolfik_r1: nie mam pierdyliarda wymagań. Testowałem kiedyś Google Music przez 2 miesiące i zostałem przy Spotify (już ponad rok). Ładny interfejs, rekomendacje trafne, playlisty nastrojowe (nie wiem czy ma to iTunes), integracja z Musixmatch (genialne!) i w sumie więcej mi nie potrzeba. Brakuje tylko możliwości wgrania swoich albumów jak w Google :-(