Wpis z mikrobloga

No dobra murki. Wczoraj w tym rozdajo miałem wylosować osobę, która dostanie zawartość kuferka (zawartość a nie kuferek). Do grande finale przeszły 3 osoby. Wahałem się pomiędzy @wyspiarka bo napisała ładny wierszyk, @ninetyeight bo jest spoko ziomeczkiem a wykop to kółko wzajemnej adoracji i @Hellmanor bo fajnie zagrał (chociaż nie wiemy czy to naprawdę on). Zastanawiałem się krótko, bo jakieś 12 sekund i wygrywa @Hellmanor. Gratulacje!

Były też prośby o opening kuferka (jak w kanter strajku) dlatego pokazuję wszystkim co było w środku. Odpowiedź to nic (z wyjątkiem paprochów). Babcia powiedziała i tu cytat:

Jakbym miała jakieś kosztowności to ja bym je ino zamurowała w ścianie żeby Niemce nie znalazły #!$%@?, a nie w skrzynkie na strychu #!$%@?ła. No jedz gołąbki bo wystygno.

Z racji tego, że kuferek był pusty, nie mogę także wysłać zawartości, bo jej nie ma XD Dzięki wszystkim za uwagę.

#zolwpozakontrolo

PS kartkę włożyłem ja, bo nie mieściła się w kadr poza skrzynką, więc komisyjnie uznaję ją jako nie-zawartość kuferka

Wołam plusujących
@laggeros @tomasz3 @freejah @miniek91 @danoxide @Czlowieku @smutna_rzaba @polusiowa @absoladoo @Cesarz_Polski @kamil996 @Cilthal @Recuvvva @ninetyeight @Czipsu @Hulk @tomekwl3 @devel9k @Sinti @balatka @testodudon @vomar @Aga_Be @Dellodylio @Typowy_polak @mateusz-zp @ZagLos @GrabkaMan @Zajder @tomekswk @Partizip2 @Johnny_Quid_real_Rocknrolla @Amarachi @le1t00 @swat91 @przecier @mnb11 @kryzysova @szp96 @PanEpileptyk @Marvel7 @Buy_the_ticket @WykopanyUser @technouber @pierzak @arco19 @OPZK @drain_pipes @JednookiTaboret @jemcheetosy @ved- @potfurrr @Awerege @Andrzejsynbogdana @antylopa @SCDarko @szalbierz @GoracyStek @Kuracyja @nod37 @Pan_kurczak @laleczkaZsaskiej @DK13 @seba_syn_zenona @Tomasz_Bickowy @Mugison @JustMMan @Izanagi013 @PatrykTheStar @lubielizacosy @Najzajebistszy @Zarov @Judalke @Herbatnik @Ciastek123 @zygmuntt @WcaleNieRuda @Alibabaa @Idamianos @w_t_d @Juve6661 @szancik
źródło: comment_1AIxemsUupsELtYRSQajccAnXA35OMkp.jpg
  • 23
@Genialny_Zolw: Jak dla mnie trochę chamstwo, niektórzy się pewnie postarali, a tu tak ich wydymali. Mogłeś do środka wpakować chociaż jakiś kod na jakąś grę na steama, to by chociaż beka była że babcia tyle lat kodu nie zrealizowała. ( ͡° ʖ̯ ͡°)