Wpis z mikrobloga

Dobra, ponawiam pytanie- jakie doświadczenia z Piotrową Polaną w Wetlinie? Konkretnie o camping/pole namiotowe chodzi i stan sanitarny. A że jadę jutro z rana, to fajnie byłoby wiedzieć gdzie w Wetlinie z namiotem, bez namiotu to wiem ;) Polecono mi pole przy przy hotelu górskim pttk, ale nie ukrywam, że na tamten konkretny dzień to bardziej mi się widzi Stare Sioło niż Górna Wetlina.

#bieszczady #kasikpyta #amozebytakjebnacwszystkoiwyjechacwbieszczady #wetlina #namiot #camping
  • 5
@Wyszynkowski: no jak na namiot to rzeczywiście drogo, ale warunki chociaż są tego warte czy nie?
Namioty uwielbiam, ale (nie)stety nawet na campingu zależy mi na czystej toalecie i wodzie do mycia- może być i zimna, byleby była. Namiot bierzemy z racji tego, że w sumie nie wiemy gdzie wylądujemy, więc jakakolwiek rezerwacja w grę nie wchodzi. W planie niby noclegi w bacówkach pod Honem i pod Rawkami, ale na Wetlinę
Toaleta - hm, czystą bym jej raczej nie nazwał

sanitariaty w hotelu górskim to tragedia


@Wyszynkowski: @FriPuc: no to ja Wam wierzę :P To będziem testować Piotrową Polanę. Dużo zniosę, w harcerstwie byłam długo, ugotuję sobie jedzenie w menażce, rozpalę ognisko w deszczu, umyję się w lodowatej wodzie, bardzo lubię ten namiotowo-campingowy klimat w ogóle. Ale kibla brudnego nie zdzierżę.

Dzięki!