Wpis z mikrobloga

50 146- 307 = 49 839

Kraków-Warszawa z @Wilier i końcowym towarzystwie @oko_strusia i @masash (dzięki za pociągnięcie nas trochę i nawigację w Warszawie).
Co tu dużo pisać, relacja byla prawie na żywo we wpisach Wiliera. Ruszyliśmy ostatecznie o 3:50 z Czyżyn i dotarliśmy do Warszawy Centralnej o 19:00.
Miałam właściwie po 80-tym kilometrze problemy z żołądkiem albo nawet bardziej z jelitami i ogólnie całymi bebechami od pasa w dół. Nie powiem, że ułatwia to jazdę... Czy w ogóle czyni ją przyjemną. Te kilka długich godzin były męką, ale kim bym była jakbym zrezygnowała. To nie wchodziło w grę. Straciliśmy jednak trochę czasu na postoje. Od Grójca już poleciało, bo pomógł nam Paweł;)
Wyprawa świetna, wspomnienia będą na długo, trasa przyjemna i dość szybka. Mój rekord życiowy, którego szybko nie pobiję. Sprawdzian psychiki i mięśni. Wyzwanie! Oby takich więcej!

Trasa i jakieś zdjęcia: https://www.strava.com/activities/343916046

#rowerowyrownik #100km #200km #300km #wspodnicynaszosie #szosa
wspodnicynamtb - 50 146- 307 = 49 839

Kraków-Warszawa z @Wilier i końcowym towarzyst...

źródło: comment_iZMo606pYlrXXBhOrMNQYQtn1WLm4gOP.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Zbychoo: w pendolino masz po 2 wieszaki na rower w 2 wagonach w przedsionkach w miejscach gdzie rozkładają się również półki na dodatkowy bagaż. Więc rower albo więcej bagażu ;)

  • Odpowiedz
@wspodnicynamtb: Gratuluję. Jesteście wielcy.
Chyba nawet nie wiesz, jaką mobilizacją jesteś. Hehe...moja ekipa dziś goniła po górkach jak TDF, i pytali jak tam Wasza wyprawa. Po południu to już myślałam że coś się podziało, bo relacja nagle zamilkła. Odpocznijcie deczko.

My skończyliśmy dziś nasz objazd. Zamknęło się na 638 km. Nie mamy co się porównywać do Waszych osiągnięć, ale i tak frajda.:-)
  • Odpowiedz
  • 1
@piteerowsky: Była już nie raz, a cała byłam czerwona po tej jeździe.

@maciekawski: Nie mogliśmy dogodzić mi zdjęciami, w końcu wyszło takie:D

@stanton7: Miło słyszeć, że się jest dla kogoś motywacją. Wszystko to kwestia jakiegoś wyćwiczenia i twardego tyłka. Wasz wynik też jest świetny i dziekuje za zainteresowanie!:)
  • Odpowiedz