Wpis z mikrobloga

@Zakakaikane: może nie planszówka, ale 'Czarne historie' polecam. Mało miejsca zajmują, a fajna zabawa.

My uwielbiamy grać w Carcassonne, ale najlepiej mieć co najmniej kilka dodatków, a wtedy się z tego robi niezły klamot - pudło 0,5x0,5m.

Ponoć Dixit jest niezłą grą, ale nie miałam okazji spróbować. Fajny jest też 'Owczy pęd' - to grałam, figurki są słodziaki, chociaż to pewnie nie jest decydującym argumentem. ;)

Jeśli siedzicie np. w Świecie
@katera: @Zappataa: @mrOlii: @kosmicznaowca: @Sarpens: @Sonay: @Czarnykwadrat: @RottenKitten:

Wow! Nie spodziewałem się takiego odezwu! Zawsze jak zadaję jakieś pytanie na mirko to dostaję z reguły max. 2 sensowne odpowiedzi i 15 komentarzy pseudo-śmiesznych trolli! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wybrałem 5 sekund, Munchkin i Sabotażystę ale najchętniej kupiłbym wszystkie tutaj polecane. Z moją dziewczyną uwielbiamy planszówki niestety większość znajomych nie podziela
@Zakakaikane: Splendor, Gaja, Przebiegłe Wielblądy
dwie pierwsze gry również bardzo fajnie gra się w 2 osoby

Dodam że jestem laikem jeśli chodzi o planszówki

Z moją dziewczyną uwielbiamy planszówki...


no to jak to w końcu jest?

Jesteście z Kato? Jaka dzielnica? Szukamy z dziewczyną kogoś (najchętniej z okolic #piotrowice #ochojec) z kim można by się od czasu do czasu spotkać np. gdzieś przy piwku i pograć w różne #grybezpradu