Wpis z mikrobloga

@Sherrax: @kayleigh1507: już pomijam nawet fakt, że tag brzmi "gimby nie pamiętają", czyli czas teraźniejszy. No chyba, że każdy kto kiedykolwiek chodził do gimnazjum jest automatyczniem gimbusem przez całe życie. podpowiem - nie. więc przestańcie gadać farmazony :)
@Sherrax: bo ty tak ustaliłeś? xD oświece cie: gimbus to określenie, które nie powstało na wykopie, tak jak 99% innych niby tutejszych 'memów'. beka z tego, że wykopki sobie roszczą prawa do tworzenia genezy czegoś, co sami podpatrzyli z innych miejsc sieci xD
@aett: Nie tak sobie ustaliłem tylko tak było na początku i nie pojawiało się przez bardzo długi czas nic sprzed 2000 roku. Więc można uznać że pierwotnie tago funkcjonował w szeroko pojętym rozumieniu w sposób prze zemnie przedstawiony.
Też miałem ale był bardziej plastikowy. Uwielbiałem robić przy moim beybladzie modernizacje


@v4su: To była wersja z wbudowanymi diodami LED, cewką i magnesem ferrytowym w zestawie? Mi trochę czasu zajęło rozkminienie po co był ten magnes ale jak już odkryłem te czary tak potem zacząłem klecić dziwne machiny z cewkami i magnesami w roli głównej. Fri enerdżi ( ͡° ͜ʖ ͡°).