Wpis z mikrobloga

trollkonta ze znajomymi z karachana

standardowe teksty o pożyczonych pieniądzach

we wpisie pojawia się nick jakwejscnakarachan

wcale nie akcja karaluchów


kisnę z wykopków dających się w to wkręcać xD
  • Odpowiedz
Ktoś mi powie dlaczego ludzie z karaczana czy jakkolwiek się to nazywa robią takie gówniane rzeczy? W jakim celu? Żeby się potem między sobą cieszyć, że o nich piszą? Wielkie halo, takie pierdoły wypisywać to mogę i ja, i wiele innych osób, bo do tego nie trzeba ani inteligencji, ani elokwencji, wystarczy po prostu nie mieć hamulców moralnych. No ale podobno inteligencja w grupie spada do poziomu najdurniejszego jej członka.
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: Mam wrażenie, że ich najbardziej podnieca to, że są w stanie zdenerwować wiele osób, przez co mają złudne poczucie, że na cokolwiek mają realny wpływ i sterują ludzkimi emocjami, normalnie władcy marionetek. Po trosze też kojarzy mi się z zaawansowaną wersja smarkaczy dzwoniących na domofon i uciekających z rechotem, jak usłyszą "halo?".
  • Odpowiedz
@Killjoy: Wydaje mi się że lubisz podchodzić do tematu na logikę i przyporządkowywać do sytuacji uproszczone cechy w celu lepszego wczucia się w sytuację stworzoną. Prawda jest taka że niemal wszystko w internecie pisze się żeby zobaczyć reakcję, może podchodzą do tego według Twojego opisu, może lubią czuć adrenalinę przy czytaniu wyzwisk i gróźb w odpowiedzi, może to jakiś test socjologiczny nawet. Liczą się skutki - to prowokacja, żeby było
  • Odpowiedz