Wpis z mikrobloga

@chapeaunoir: to może niech ludzie zaczną myśleć o tym co robią rodzinie zmarłej, trolling czy nie, to jednak ktoś po drugiej stronie pisze i publikuje te komentarze, z tą różnicą, że nie ma odwagi napisać tego pod swoimi danymi.
  • Odpowiedz
@chapeaunoir: to co robią jest chore i tyle. Nie ważne dla mnie w jakim celu są pisane te komentarze, one uderzają w rodzinę zmarłej, myślisz, że jej mama będzie wiedziała, że to trolling, albo że coś takiego w ogóle istnieje.

Chodzi mi o sam fakt robienia tego, nie ważne jaka jest przyczyna.
  • Odpowiedz
@grave: no, ale to nie kwiatek. Jeżeli to jakieś markowe "szmaty", to mogą być warte kilka tysięcy złotych. Rodzina to sprzeda, odda albo będzie gniło w szafie, więc akurat w tym nic dziwnego nie widzę. Jeżeli pożyczyłbym koledze np. samochód warty nawet 2 tysiące złotych, to nie żądałbyś od rodziny zmarłego zwrotu? ()
  • Odpowiedz
@houblonchouffe: po 1 ja osobiście choć 700zł na mój budżet to dużo nie ośmieliłbym się nawet zapytać o zwrot tych pieniędzy, bo to jednak dalej są małe pieniądze i nie zawracałbym tym d--y rodzinie, ale to moja osobista opinia. Jeśli już chciałby bardzo odzyskać tą fortunę (1/10 pensji hehe a wyglada na licbazę) to mógł to zrobić dyskretnie, nie w dniu śmierci, nie na fejsbuku, nie pisząc - "NIE BYŁA
  • Odpowiedz
@dxpe: troll nie troll=idiota :) btw. chciałbym dowiedzieć się więcej ocb z "karachanem", bo nie w temacie. Wyguglowałem to strona karachan org nie trybi, ocb z tym?
  • Odpowiedz