Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki! Po 5 latach przeglądania wykopu, odważyłem się czymś z Wami podzielić. Już niedługo z moim różowym, startujemy z projektem na Indiegogo Takie z nas #januszebiznesu . Powiedzcie co o tym myślicie bo się trochę cykam. (sry za brak polskich napisów. wierzę, że i tak poradzicie sobie z angielskmi)

A jak się uda, to zrobimy małe #rozdajo . Wśród plusujących rozlosujemy 3 takie ręczniki, 1 zaś powędruje do osoby, która wymyśli najciekawszy polski odpowiednik "The Gaming Towel" ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie crowdfundingu, samego projektu, czy może sensu życia, to jestem do dyspozycji.

P.s. Grafiki do ręczników zrobił Bele - Robert Sienicki Portoflio, natomiast film nakręcił i zmontował Szymon Kurzawa Portfolio. Polecam ich Wam szczerze bo są 100% profesjonalistami, a także to bardzo sympatyczni i skromni goście/prawilne mirki. Mówią, że w biznesie spotkać właściwą osobę na swojej drodze to połowa sukcesu. Ich było dwóch, więc mam nadzieję, że matematyka zadziała.

P.s.2 Druga część filmu jakby kogoś interesowało: Opisy gier

#ciekawostki #rozrywka #polska #gamingtowel #crowdfunding
ArchiGaTo - Drogie Mirki i Mirabelki! Po 5 latach przeglądania wykopu, odważyłem się ...
  • 51
  • Odpowiedz
@gardan dzięki za te wszystkie pomysły. współpraca z firmami (czyli nie celowanie w pojedynczych konsumentów - bo ich jednak przekona chiński produkt np.) to też jest jakaś droga. robienie co roku nowych edycji dedykowanych dla sieci hoteli (dla ich gości), biur podróżniczych (dla turystów) czy marek piwa (do celów promocyjnych) to może być bardzo dobra perspektywa
  • Odpowiedz
@progresywny to już jak co się komu spodoba. mi taka forma rozrywki odpowiada, a rywalizacja z moimi rówieśnikami też daje sporo emocji i naprawdę dobrej zabawy. czasami na 10 min, czasami na więcej. będąc na plaży jesteś nastawiony na rozrywkę, ale jasne, że Twoim pierwszym wyborem będzie woda, czy piłka plażowa. potem może książka, karty czy jeszcze coś innego. ale wierzę, że znajdzie się i miejsce na taką rozrywkę, jak tamte
  • Odpowiedz
@ArchiGaTo: Kapsle na plaży? Kolejny niesamowity element wakacji nadmorskich, zaraz obok skarbów takich jak rozbite szkło czy pety od fajek "jebłem za daleko - łetam weź nowy, co będziesz szukał". Sama idea także nie do końca do mnie przemawia - lubię planszówki itp, ale na plaży, to się gra w siatkę, albo pływa, a nie gra w pchełki. Powodzenia, chociaż uważam, że sam projekt nie jest 'chwytliwy'.
  • Odpowiedz
@LQQK to może taki ręcznik byłby dobrą okazją żeby zawrzeć nowe? z resztą koty bardzo dobrze popychają kapsle, pod warunkiem że się gra na stole
@OlekJa True! w moich czasach był już normalny wyścig z kapslami po trasie namalowanej kredą i to była nasza pierwsza inspiracja. o wyścigu pokoju już tylko wyczytaliśmy, że wycinało się z encyklopedii flagi i na zapałkach i gumie/plastelinie się je wklejało w kapsle :)
@
  • Odpowiedz
@ArchiGaTo: W kapsel ręcznik albo ręcznik w kapsel ;d takie nawiązanie do "w pytę"
moim zdaniem powinno być właśnie coś z kapslem bo coś a la "growy ręcznik" będzie się kojarzył z "lol ręcznik dla jakiegoś lamusa roja nerda" ;d

a kapsel? chyba każdy lubi sobie usiąść nad rzeczką i się napić coli czy czegośtam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@malibu99 ciekawe podejście, podoba mi się.
właśnie idea, że jest potrzebny tylko kapsel (bo coli czy czegoś tam napije się każdy) czyni tę grę bardzo uniwersalną i łatwą w eksploatacji - ręcznik bierzemy bo i tak będziemy na nim leżeć. a kapsel się skombinuje
  • Odpowiedz