Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki! Po 5 latach przeglądania wykopu, odważyłem się czymś z Wami podzielić. Już niedługo z moim różowym, startujemy z projektem na Indiegogo Takie z nas #januszebiznesu . Powiedzcie co o tym myślicie bo się trochę cykam. (sry za brak polskich napisów. wierzę, że i tak poradzicie sobie z angielskmi)

A jak się uda, to zrobimy małe #rozdajo . Wśród plusujących rozlosujemy 3 takie ręczniki, 1 zaś powędruje do osoby, która wymyśli najciekawszy polski odpowiednik "The Gaming Towel" ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie crowdfundingu, samego projektu, czy może sensu życia, to jestem do dyspozycji.

P.s. Grafiki do ręczników zrobił Bele - Robert Sienicki Portoflio, natomiast film nakręcił i zmontował Szymon Kurzawa Portfolio. Polecam ich Wam szczerze bo są 100% profesjonalistami, a także to bardzo sympatyczni i skromni goście/prawilne mirki. Mówią, że w biznesie spotkać właściwą osobę na swojej drodze to połowa sukcesu. Ich było dwóch, więc mam nadzieję, że matematyka zadziała.

P.s.2 Druga część filmu jakby kogoś interesowało: Opisy gier

#ciekawostki #rozrywka #polska #gamingtowel #crowdfunding
ArchiGaTo - Drogie Mirki i Mirabelki! Po 5 latach przeglądania wykopu, odważyłem się ...
  • 51
@kiwikuku zbiórka zacznie się w przyszłym tygodniu, więc linka jeszcze nie ma, ale jeśli odzew tu będzie pozytywny to na pewno go w swoim czasie podeślemy

@Felonious_Gru mam nadzieję, że nie tylko. ok pewnie mogą skopiować dokładnie nasze grafiki (i pewnie nic im nie zrobimy, nawet za naruszenie praw autorskich) ale wierzę, że może z tego powstać coś więcej. jeśli pomysł połączenia gier planszowych i ręcznika chwyci, kolejne mogą być bardziej skomplikowane.
@ArchiGaTo: Dla mnie świetny pomysł. Jak kupować ręcznik na plażę, to tylko taki. I najlepiej dla każdego członka rodziny, by gier było wiele. Czy one są dwustronne, bo nie załapałem z filmu - tzn. ile gier jest na ręcznik (jedna czy więcej)? Mam nadzieję, że wkrótce będzie można oglądać całe rodziny rozłożone na Waszych ręcznikach i wspólnie grające. Co do podróbek - można próbować konkurować gwarancją dobrej jakości zarówno ręcznika jak
@gardan @nexiplexi @MarianKolasa dzięki za słowa otuchy :) powiem wprost dopiero zaczynamy. takie ręczniki nigdzie nie istnieją (tzn. widzieliśmy kółko i krzyżyk) zobaczymy co z tego będzie. jak się spodoba. będziemy robić może i dwustronne ręczniki.albo ręczniki o wymiarach 140 x 220 cm (czyli dla dwóch osób) na takich ręcznikach będzie można nadrukować więcej lub większe / zupełnie inne gry :) im więcej pomysłów do nas spłynie, zgłosi się osób chętnych do
@ArchiGaTo: I jeszcze jedno - proponuję podpisanie umowy z hotelami, domami wczasowymi, wypożyczalniami leżaków itp. Ewentualnie rozszerzenie oferty o druk na podłogach w namiotach plażowych itp. (kompletnie nie wiem, czy takie namioty mają podłogi).