Wpis z mikrobloga

725 spotkań w klubie, 160 w reprezentacji, Mistrzostwo Świata, 2x Mistrzostwo Europy, Mistrzostwa Świata U-15/16/20, 5x La Liga, 2x Puchar Króla, 4x Superpuchar Hiszpanii, 2x Superpuchar Europy, 2x KMŚ, 6x najlepszy bramkarz świata... i co najważniejsze trzy razy wznosił najważniejsze trofeum klubowe na świecie.

Iker... naznaczyłeś 13 lat mojego dzieciństwa i młodości. Pamiętny finał Champions League w 2001/2002 gdzie w 68 minucie wbiłeś się na boisko i uratowałeś nam tyłki przeciwko Leverkusen. Zawsze gdy stałem na budzie w podstawówce/gimnazjum to chciałem być Ikerem Casillasem. Prawdopodobnie odejdziesz do Porto, uważam ze jest to zły ruch ale legend się nie kwestionuje. A każdy fan Piłki Nożnej bezsprzecznie powinien go tak nazywać - nieważne czy z Madrytu, Turynu, Monachium czy Barcelony. Hiszpania go kocha po interwencji przeciwko Robbenowi w finale Mundialu. Ostatnie sezony nie były udane.. kontuzja i problemy w szatni zrobiły swoje ale nie ma to żadnego znaczenia.

San Iker ... leyenda para siempre!
Tutaj najlepsze interwencje jak ktoś chce trochę nostalgii:
https://www.youtube.com/watch?v=WZzSnN_KpNI
#realmadryt
Pobierz k.....z - 725 spotkań w klubie, 160 w reprezentacji, Mistrzostwo Świata, 2x Mistrzost...
źródło: comment_SL8VQxNH1crJ05P2IZKMq174vgjuQtLK.jpg
  • 16
@kitz: Odejście to nie jest zły ruch, bo coraz słabiej gra, mógł na przykład zakończyć karierę póki jest w Realu, nikt by mu tego nie miał za złe, ale rozumiem, że chce dalej grać, pewnie nie chodzi tutaj o kasę tylko sam aspekt sportowy, to odejście jest jedyną słuszną opcją, jak kiedyś odwiesi rękawice to na 100 % znajdzie miejsce w Realu z powrotem. Taki Pirlo też chyba do USA jedzie
@kitz: szacun dla niego, a mówię to jako kibic Barcelony
Dopiero co odszedł z klubu gracz podobnego formatu o niemal tych samych sukcesach (różnią się w szczegółach)
Xavi Hernandez, wielki przyjaciel Ikera z reprezentacji
@kitz: pamiętam, że kiedyś był z nim wywiad w bravo sport i jaki miałem wtedy dla niego respekt, jak mówił, że na treningi przychodził w starych dżinsów, a koledzy nosili najlepsze garnitury i robili z niego podś#!$%@?, a było to pewnie z 15 lat temu ()