Wpis z mikrobloga

@Logan00: @FilozofujacaCalka:
@FilozofujacaCalka: Moje wrażenia apple music vs spotify
+ Większa biblioteka muzyki
+ Wyższa jakoś utworów
+ Fajna integracja z natywna aplikacją odtwarzania (gdy ma się iphone)
~ Interface jak na apple słaby, w porównaniu ze spotify zgrubsza na jedno wychodzi
- Sporo mniej playlist niż w Spotify
- Przy słabszym internecie stream potrafi się zaciąć. W spotify mi się nie zdarzało poza skrajnymi przypadkami
@kmicolo: ewidentne widać, że nie wiesz o czym mówisz, pewnie nie miałeś nigdy iphona, testowałem sporo telefonów z Androidem, Windowsem i iOS i muszę Ci powiedzieć, że Apple dotychczas ma najlepsze według mnie rozwiązania, system jest stabilny i przejrzysty, nie ma jak w w przypadku androida tysięcy dystrybucji, które nie zawsze dostają aktualizacje a co do samej usługi Apple music to opisz mi dokładniej te rzekome bugi, których ja nie uświadczyłem,
@kmicolo: co do iPada to miałem dwa modele ale nie widziałem większego sensu korzystania z niego, jedynie do czytania ale do tego używam teraz kindle, iPadów się pozbyłem, nie podajesz żadnych argumentów więc śmiem twierdzić, że to co mówisz jest po prostu hejtem w stronę Apple bez żadnej konkretnej przyczyny, OS X według mnie jest świetnym systemem do multitaskingu, pracy z grafiką i filmami ale nie o tym tu mowa, btw
@Camel665: to nie jest system operacyjny, bardziej przypomina stare telefony z javą w ładniejszej wersji. To cud że można tapete zmienić. Zero możliwości customizacji. Nawet głupiego popcorn time nie można wgrać. Jesteś totalnie ograniczony, możesz zrobić tylko to na co apple łaskawie zezwoli. Ios ssie pałke.
@czternastaczydziesci:
@kmicolo: nie każdy potrzebuje customizować, to tylko sprzęt z określoną funkcjonalnością, a nie projekcja osobowości właściciela. Natomiast rynek jest na tyle duży że jazdy znajdzie coś dla siebie, jak bedziesz chciał zielony telefon który wibruje w rytm barki to też taki dostaniesz.
@Camel665: mam taki. Odpisuje tylko na pytanie o argumenty :)
@rolfik_r1: z tą stabilnością i batetią po jb to bym polemizował :) a jb daje to co lagdroid ma w standardzie. No i zawsze porównujmy telefony z podobnej półki cenowej, nie ip6+ z galaxy corem.