Wpis z mikrobloga

@prisk: ja bym brał z jakimś odblaskowym tropikiem, biały, srebrny, mniej się nagrzewa. Do tego namiot który wkleiłeś nie wygląda na zbyt wodoszczelny. Dobrze by było mieć przedsionek, zawsze można zostawić tam rzeczy które nie mogą zmoknąć a zajmowałyby niepotrzebnie miejsce w namiocie.
@chilling: a to poślubna musi byc od razu w pensjonacie ekskluzywnym all inclusive? lubimy takie przygody i nie chcemy być uwiązani do miejsca, nie podoba się to wsiadamy i jedziemy dalej.
@prisk: Fjord Nansen Andy III. Trójka, żeby wygodnie było dwóm osobom. Namioty jak mają podaną pojemność osobową to jest ona na styk i dlatego trójka imo dużo lepsza jest. No chyba, że jedzie się gdzieś gdzie jest zimno to wtedy na minus.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@yeloneck: na dłużej mu starczy. Mój mam od wielu lat i nie żałuję ani złotówki wydanej. To już zależy od filozofii, ja wolę kupić coś dobrej jakości, a nie gówno co się rozwali po jednym użyciu. Poza tym ceny Fjorda moim zdaniem nie są złe.
@tage: no starczy na dłużej bo jest dobry, ale sam napisał, że na 3 tygodnie. Ja bym jednak polecił coś tańszego, zwłaszcza, że są wakacje to i pogoda idealna, więc wystarczy nawet coś "samorozkładalnego".