Wpis z mikrobloga

@prisk: jak często jeździcie to dlaczego nie macie namiotu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli faktycznie będzie często używany, to faktycznie warto dopłacić. Swoją drogą, ja mam Quechue za 150zł i już czwarty rok ze mną jeździ :)
@tage: samorozkładalny po chwilowym zapoznaniu się z techniką składania sprawia, że złożenie zajmuje mniej niż minutę :)
@yeloneck: mieliśmy jakiś noname z dyskontu i się rozpadł, poza tym najczęściej jeździmy ze śpiworem i karimatą pompująca. Chciałem więc zasięgnąć opinii bardziej doświadczonych jednostek. Jaka to Quechua za 150pln?
@prisk: Nie podrzucę Ci może konkretu ale zwróć uwagę na to by miał dwa wejścia. Ratuje to dupę, kiedy na dworze skwar. Sam jestem użytkownikiem namiotu Cavery Hideway-S (Cavery to taka bardziej budżetowa marka Hannaha) i jestem zadowolony. Brakuje mi w nim tylko podwieszanej pod sufitem siatkowej półki i lżejszego stelaża ale skoro jedziecie autem to nie ma żadnego znaczenia. I zdecydowanie namiot 3 osobowy!
Myślę, że lepszym miejscem aby popytać
@prisk: 3 drzewa grubosci przedramienia spokojnie wystarcza zeby was utrzymac ;)
Ewentualnie 2 drzewa + hak samochodu :P i od razu masz spad zeby głowa była wyżej niż nogi.
Jakby tylko cene zbili troche ponize USD500...

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.