Wpis z mikrobloga

Nasza kultura #!$%@? znaczenie seksu w życiu człowieka. Wielkie zdziwienie, że coraz więcej #stuleja , #przegryw i #tfwnogf , gdy tym czasem cała ta kultura seksu na młodych ludziach wywołuje presje, która w połączeniu z massmediami sprawia, że zamykają się we własnej, grubej skorupie, koncentrując się na potrzebie, która jest dla nich najważniejsza - waleniu konia. I najsmutniejsze jest to, że to nie prawda, tylko dali sobie to wmówić. A życie poza tym jest kurna piękne.

#nofapchallenge
  • 26
@Trynidad: Traktowanie seksu przedmiotowo kończy się znudzeniem. Walenie konia też się nudzi, bo nie daje niczego poza krótkotrwałym rozładowaniem. Ja seks traktuję jak miły dodatek do bycia razem, a nie cel tego bycia, dlatego tak mnie śmieszą teksty w stylu „idę, żeby poruchać”. Jakbym tylko tego chciał od różowego, tobym sobie zamówił niewiastę niezbyt ciężkich obyczajów. Dopóki się nie trafi normalna wolę siedzieć w piwnicy. W niej też mozna kogoś poznać.(
@Cigarette-Smoking-Man: Zgodze się, że jest to bardzo problematyczna potrzeba dla człowieka a to dlatego , że obrosło to całą kulturą, schematem postaw, zachowań, podtekstów i rytuałów, które to wszystko komplikuja, na dodatek chłonie społeczenstwo filmy, różne, w których człowiek naogląda się różnych dziwnych zachowań i pozniej chce być taki sam, zamiast być po prostu sobą to cały czas się stara dojść do czegoś, dopasować się no i tu masz właśnie w
że nasza zachodnia kultura emanuje seksem, a paradoksalnie sprawy związane z macierzyństwem i ojcostwem traktuje jako coś niewartego


@wtf24: Bo nasza zachodnia kultura emanuje hedonizmem i unikaniem jakichkolwiek wyzwań
@Cigarette-Smoking-Man: Wiesz, podobno to wcale nie jest tak. Jasne, w Japonii pedofilia (ta prawdziwa) była dozwolona chyba do roku 2000, aż w końcu ją zdelegalizowano, a lolicon ma się świetnie do dziś, nie wspominając o innych „dziwnych” rzeczach, ale z tego, co czytałem na temat owego najniższego wskaźnika przestępstw na tle seksualnym w Japonii, to jest to zasługą tego, że mało kto w ogóle ZGŁASZA takie przestępstwa, bo dla Japończyka jest