Wpis z mikrobloga

@MacDada @RonPaul: Wolimy mieć apkę pod nas napisaną, tym bardziej, że tam ma być możliwość rozbudowy drzewa kopiowanego tekstu tj. Robię sobie "teczkę" Telefony, a w niej pozycje Papier, kamień, nożyce i do nich przypisuję sobie tekst do kopiowania. Robię sobie drugą teczkę Segregatory, a w niej inną teczkę z innymi pozycjami itd.
Ja trochę siedzę w apkach na Mac OS. Tylko w najbliższych dniach mogę mieć mało czasu, ale też zależy co dokładnie jest do zrobienia.
@dzana: To co napisałem powyżej, czyli budowa drzewa z pozycjami i do każdej pozycji przypisany jest tekst po wybraniu którego kopiuje się do schowka. Jedno "ale" odnośnie clipmenu: musimy mieć możliwość definiowania "zmiennych" np. {14} w które podstawiałaby się treść zaciągana z naszego serwera (aktualizacja raz dziennie), powiedzmy w formacie json (ale może być w każdym innym).
@dzana: Dokładnie tak. Z pozycji może ci się rozwijać kolejne menu z innymi pozycjami po kliknięciu których tekst wcześniej ustalony kopiuje się do schowka.