Wpis z mikrobloga

Siemka. Czy ktoś zna napój alkoholowy o nazwie barmańska? To w---a z sokiem 50/50, ma 21 voltów. Ostatnio zabrakło w sklepie to pan w zamian zaproponował mi zwykłego jabola. Czy ta barmańska naprawde lezy na jednej półce z tanimi winami?
Fakt, cenę ma atrakcyjną, ale mi wyjątkowo dobrze wchodzi. Dobry kompromis miedzy piwem, a mocnymi alkoholami

#pijzwykopem #p--o #wodka #a-----l
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karolburza: Przez jakieś 2 lata piłem spore ilości barmańskiej - najlepsza imo grejpfrutowa, mimo, że grejpfrutów nie lubię, ale mówiąc szczerze barmańska to g---o. Nie wiem, może na jeden raz była spoko, niektórzy znajomi nawet sobie chwalili - ale to chyba z grzeczności, bo większość nie chciała tego brać do ust.

Cena jest dobra, ale to jedyny pozytyw. + ja dwa razy się na niej przejechałem, bo, w sumie nie
  • Odpowiedz
@karolburza: wiesz, jak kiedyś przyszedłem z tym na domówkę i wziąłem dwie, to znajomi nie chcieli pić i kazali mi to zabrać jak wychodziłem xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

no barmańska to raczej wśród ziomeczków, aniżeli na jakieś imprezy, bo tam to faktycznie, chluby nie przynosi xd
  • Odpowiedz