Wpis z mikrobloga

Jakie to jest #!$%@? dobre! Mam oczywiście na myśli serek topiony Demonic Cheese

Po spróbowaniu smakuje jak normalny serek paprykowy. Mija kilka sekund i zaczyna jarać jak cholera :) Nie zabija jak Acid, a to dlatego że tłuszcz z serka neutralizuje moc kapsy podczas spożywania (ale wzmacnia podczas oddawania :P). Ale i tak ma srogą moc :)

Ale najlepsze się działo podczas gotowania....

Skroiłem 7 por red, 7 por douglah i scotch bonnet i zacząłem przygotowywać bazę do dodania do serka. Jak zacząłem gotować..... #!$%@?! Nie dało się oddychać. Już robiłem bardzo ostre sosy i oczy piekły przy gotowaniu, ale to był jakiś szok!
Czułem się jakby jakiś śmieszek zamiast odświeżacza powietrza użył w kuchni gazu pieprzowego. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczy mi łzawiły, kaszlałem, nie mogłem nabrać powietrza pełną piersią bo paliło nawet w płucach. Założyłem sobie później chusteczkę na ryj i oddychałem przez nią. Trochę pomogło.

Najlepsza moja żona.... weszła do kuchni jak gdyby nigdy nic, i po chwili zaczęła tak kaszleć, prychać że aż wybiegła z kuchni, jebnęła drzwiami i jedyne co usłyszałem zza drzwi to (poza oczywiście kasłaniem) "Czy Ciebie to już do reszty #!$%@?ło?!?" ( ͡ ͜ʖ ͡)

Naprawdę mircy wierzcie mi, moc jest z nami! Już niedługo wrzucam przepis pod #goomowesosy

#chili #chilihead #gotujzwykopem #papryczki
@rolnik_z_klimontowa: @Linden: @Dr_Snaut: @piotras-85: @basssiok: @Marcinowy: @Adass: @danoxide: @Saute: @TOTYLKO_JA: @empeash: @Jutraniema: @rozowy_dzban: @ninetyeight: @jestem-tu: @Patt_: @WujekOprawca: @Rain_: @PROstak: @jednakwiecejniz14sekund:
Pobierz goomowy - Jakie to jest #!$%@? dobre! Mam oczywiście na myśli serek topiony Demonic C...
źródło: comment_fQ0U09iAfX3MZ9wdKgo6LWV8tr9Lb2ta.jpg
  • 41
@goomowy: mam pytanie, jadłeś może sos "zemsta luchadora" w guac'n'ole? to najostrzejsza rzecz jaką jadłem w sumie i ciekawi mnie ile wg Ciebie może miec SHU i jak ostre to w porównaniu z tym co serwujesz, a nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji :d.
@goomowy: JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY SMAKOSZ NAJPIKANTNIEJSZE NA SWIECIE OO JAKA DOBRA OSTRA, PODKREŚLAM OSTRA MUSZTARDA. ALBO "OO KUPIE SOBIE CZIPSY, ALE NIE JAKIEŚ SMACZNE, MUSZA BYĆ PIKANTNE, JESTEM LEPSZY BO JEM PIKANTNE A WY CO NADAL PAPRYCZKA CZY CEBULKA? JA #!$%@? WASABI, SMAKUJE JAK OCET Z PIEPRZEM ALE #!$%@?, NIEBO W GĘBIE, GDYBY BYŁO CIUT OSTRZEJSZE TO #!$%@?ŁBYM STAREGO