Wpis z mikrobloga

#medycyna #okulary #warszawa

Robił ktoś z Was we Warszawie okulary u Fielmann`a? Słyszałem, że mają tanie oprawki i spory wybór. I tu kilka pytań:
-Ile płaciliście za szkła z antyrefleksem i montaż? Potrzebuję zwykłe sferyczne ok. -1d.
-Ile czekaliście za okularami?
-Polecacie, odradzacie? Czy może jakaś inna sieciówka która tanio i dobrze mi zrobi okulary? Wiem, że takie połączenie brzmi strasznie głupio, ale w moim małej mieścinie za proste metalowe ramki chcą 180zł, ze wszystkim Pani mi podliczyła 330zł - dla mnie dużo.
  • 11
@szczesliwa_patelnia: normalna cena, niestety okulary tanie nie są.... ale pomyśl, jak często kupujesz nowe oprawki? Zapewne raz na kilka lat... więc warto wydać więcej na coś, w czym będziesz się dobrze czuł i dobrze wyglądał.
Polecam przejść się po małych salonach- mają tak samo modne oprawy, a dużo taniej niż w sieciówkach.
Ja ostatnio złapałam promocję -50% na RayBany. Razem ze szkłami wydałam około 450 zl, w sieciówce wyszłoby ponad 600
@Barnabeu: zależy, co kto lubi. Teraz cienkie metalowe oprawki raczej wychodzą z mody, ale jak komuś się takie podobają, to jego sprawa przecież. Z pewnością będą tańsze. Razem ze szkłami te oprawki starego typu kosztują średnio około 100 zł. Przeważnie kupują je emeryci, którzy potrzebują szkieł do czytania.