Wpis z mikrobloga

Pytanie z wczoraj (sukcesywnie zbieram ludzi) - ma ktoś dziś ochotę pograć w Enemy Territory przy użyciu Teamspeaka/Ventrilo/czegokolwiek? Chodzi mi o fajny teamplay, namiastkę tego z dobrych, dawnych czasów :) Ewentualnie polećcie kanały na ircu gdzie znajdę podobnie myślące osoby (już dawno nie używałem irca :F). Proszę o jakąś odpowiedź w komentarzu, ewentualnie choćby zaplusowanie, jeśli masz odblokowane PW, to się odezwę. Już 2v2 będzie spoko, a wypadałoby więcej :)

#wykopet #enemyterritory #wolfensteinenemyterritory #wolfet #wolfenstein
  • 9
@janek_m: Grasz może na windows 7? Jeden kumpel właśnie zainstalował sobie i strasznie mu tnie, mimo, że nie ma przedpotopowego kompa. Ja do takich celów mam win xp i wszystko śmiga. Może miałeś podobny problem? Tak czy siak, jeśli jesteś chętny, to dopiszę Cię do listy, gdy będę próbował zwołać ludzi do gry :) Być może jeszcze dziś :)
@TripleICZ: Najpierw musze to wszystko zainstalowac, mam nadzieje ze znajde jakis stary cfg :) Bede gral na Windows 8, zainstaluje dzisiaj wieczorem. Tych problemow bylo strasznie duzo i niestety nie ma jednego rozwiazania, trzeba grzebac w necie i kombinowac... Moze ma fpsy zablokowane? ;P Macie jakis serwer?
@janek_m: Nie mam serwera, kombinowałem raczej w tę stronę, że jak będę miał ludzi to pogramy sobie na jakimś pustym, a jak to będzie regularniejsze to kupię jakiś serwer. Mam kilkaset złotych na koncie telefonu, których nie wykorzystam, więc wykupiłbym coś u jakiegoś providera a'la pukawka. Ewentualnie w pracy bym postawił, serwer jest, tylko pogadać z szefem i odpalić etded. Najbardziej marzy mi się we własnym gronie podzielić się i pobiegać
@TripleICZ: Koszt serwera prywatnego, 10-slotowego na 30 dni to koszt rzędu 10zl wiec z tym nie bedzie problemu :) najtrudniej sie z ludzmi do gry bedzie :/ a config z 2008 juz wygrzebalem xD