Wpis z mikrobloga

Przeprowadzam remont, szukam w internecie narzędzi polecane przez innych. Szukam narzędzia, którym zrobię otwory na gniazdka w ścianie. Pierwszy wynik w google - #elektroda
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3056794.html
Oczywiście nic się nie dowiedziałem. W niedzielę z rana idę do administracji prosić o zgodę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #elektronika #budownictwo #niewiemjaktootagowac
Pobierz ZwalonyKonik - Przeprowadzam remont, szukam w internecie narzędzi polecane przez inny...
źródło: comment_roaMQkyEgczXB7HFAjeSqQuIi57S3j4T.jpg
  • 28
jak ja szukałem rozwiązania jakiegoś problemu i mnie przekierowywało na elektrodę, to nigdy, ale to nigdy nic konkretnego nie znalazłem.


@windows8: Źle szukałeś, źle pytałeś.
Ja dostałem instrukcję serwisową do pralki Ariston (z jakiegoś ruskiego serwera), dzięki czemu zaoszczędziłem 600 zł, bo serwis chciał wymieniać programator, a to nie było to - była drobna pierdółka.
Innym razem za rękę poprowadzili mnie, jak w nierozbieralnym bębnie (tego samego Aristona) wymienić skutecznie
@mwitbrot: ja mam zupełnie inne doświadczenia. Głównie problemy z komputerem, wyszukiwarka Google przekierowywała do... wyszukiwarki elektrody, a tam zsyp tematów zupełnie niedotyczących mojego problemu. Nie wiem jak teraz, ale kiedyś tak było i jak widziałem linka do elektrody, po prostu przewijałem dalej.
wyszukiwarka Google przekierowywała do... wyszukiwarki elektrody, a tam zsyp tematów zupełnie niedotyczących mojego problemu.


@windows8: Takie są zasady na Elektrodzie, że najpierw trzeba poszukać, czy już takiego pytania nie było i nie została na nie udzielona odpowiedź. Jeśli nie ma, to zadajesz pytanie i wtedy zaczyna się w zasadzie sens Elektrody.