Wpis z mikrobloga

@JanuszKarierowicz: Replika ze średniej półki 450 - 750zeta + okulary/gogle między 25 a 150 zeta, hełm między 50 a 200 zł, kamizelka - na start wystarczy Ci chest rig 70 - 90 zeta, rękawice - 50 - 150 zeta...

Nie wiem tylko po co Ci kabura? Chcesz kupić długą czy krótką broń? Na początek imo lepiej kupić jakiś karabin. Ceny, które podałem są orientacyjne mocno i dot. szpeju z dolnej/sredniej półki.
@Qurthon: kwestia właśnie tego jakie imprezy z jaką dynamika akcji itd :) widziałem parę przypadków gdy kamizelka cerata za 100-130zl, podczas ewakuacji "rannego" ulegała zniszczenie
@JanuszKarierowicz: a to co kupiłeś za osiem stówków? Jak krótka broń ze średniej półki to patrzaj na giwerki od WE, raczej green gas niż co2 (magazynki na co2 mają tendencje do popuszczania gazów) no i żeby miała blow back... #!$%@? gaz, ale fajniej się strzela :)
@JanuszKarierowicz: Hm... G&G spoko firma, ale na początek mogłes kupić coś Cymy, nawet durny cm.028 (do 450zł dostępny w większosci sklepow). Też ma gearboxa v3 i ok 320fps... gearbox z tego co wiem w cymie trochę gorszy, ale tak czy siak jak się wkręcisz to kupisz sobie replikę "pod siebie" i będziesz ją potem tuningował... więc trochę duży wydatek zrobiłeś.