Wpis z mikrobloga

wchodze na mirko a ruda na blat dzisiaj z wykopem caly moj swiat solgaz solaris solorz za pan brat kremoki rogale omnomnom mniam mniam jedziemy na glowno w gorace z pi pi p---a nad glowa a nad p---a slonce jedziemy tak szybko ze asfalt sie topi ruda zeszla z blatu je ciastka z konopii przejezdzam przez wykop przez wykopalisko odbywa sie tu cudowne widowisko nowe znalezisko to nowa okazja czy wykop czy zakop - to moja fantazja juz jakis lewacki buc tu w komentarzach kreuje czerwony bohomaz zaraza p-------e mu jowem w komenta od zaraz nauczy sie frajer ze zycie to marazm dojezdzam do glownej ruda juz wysiada ja klepie ja w pupe z moca jak armata wbijam w serwerownie michail sie cieszy wszyscy sa zbialczeni a najbardziej dzieci ale to nie koniec bo jedziemy dalej teraz czas na jakies wykoposeriale moze gre o tron hals of cards doktor haus ja siadam na tron to dopiero bauns to techno electro najlepsze z najlepszych ktos mowi inaczej to wiesz ze on pieprzy jak frajer czy pozer amator lazenga ja tu terminator plantator i wdziek mam i w dzwiek uderzam z rymem jak policja w tlum jak oni paluja ja rozpalam tlum ja rozpalam bongo i walimy buch teraz bawi z nami sie kazdy kto tu niewazne czy klub domowka ulica czy szpital psychiatra parter czy dzielnica dzis wszyscy jedziemy na glowna z jebnieciem polecam pozdrawiam to jest p-----------e #rap #poezja #rozrywka #tagitagitagi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach