Wpis z mikrobloga

Ahtung, Ahtung, внимание, внимание, Uwaga, Uwaga ... Ogłaszam wyniki rozdajo, na które czekaliście ze spiętymi pośladami od kilku dni (a myli tacy, którzy już popuszczali ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

Okulary Polaroid P4138A z futerałem: @ninetyeight
Bon zakupowy bon.wp.pl o wartości 100 zł: @nyskall
Karta upominkowa do Google Play o wartości 50 zł: @Rostagma
Wykopowa kostka: @Comboman
Wykopowa kostka: @amre777
Wykopowa kostka: @Ifter
Wykopowy brelok: @Nensala
Wykopowy brelok: @Helikrasz
Wykopowy brelok: @kashubx

Będę wdzięczny za Waszą pomoc w walce o Adobe Creavie Cloud For Life (za każdą osobę poleconą dostaję dodatkową szansę na wygranie zestawu softu) wystarczy wejść tu: http://bit.ly/1cGeorb i dołączyć do konkursu podając swój mail.

Poza tym polecam subowanie mojego profilu i oczekiwanie mega rozdaja wymiatającego, robiącego epickie 20 000 plusów za jednego wpisa. Będzie grubo (już zbieram po ludziach fanty ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

Szczęśliwymi Miraską / Mirabelką serdecznie gratuluję i proszę o przesłanie namiarów na maila rozdajo@gmail.com, a przez PM proszę o przesłanie adresu e-mail z jakiego wysłaliście maila:

Temat: Rozdajo 28.06.2015, nick, nagroda
Nick
Imię i nazwisko
Ulica, numer domu, numer mieszkania
Kod pocztowy, miejscowość
Telefon
Mail

Wpisujemy oczywiście swoje dane zamiast tego co jest powyżej. Zróbcie to dokładnie to szybciej trafią do Was i oszczędzicie mi pracy. Danych nie przetwarzam, nie daje do wpisuje do baz marketingowych, nie bierę kredytów w Skokach ... KASUJĘ PO WYSŁANIU PACZKI.

Nagrody nie odebrane w ciągu 24h przepadają na następne rozdajo (przez odebranie rozumiem podesłanie namiarów i PW)

#rozdajo #darylosu #konkurs #okulary #technologia #android #wakacje #lato #oswiadczenie
źródło: comment_VPSPpUII0RiPKqYuAxFermblyA6wgeEs.jpg
  • 25