Wpis z mikrobloga

Ale beczka. Wpada dzisiaj jak burza szef do mnie do pokoju i krzyczy, żeby odłączać kabel od internetu :D Myślałem, że chodzi o stronę ze śmiesznymi obrazkami, a jednak nie...
1. Okazało się, że kilka dni temu padł dysk w kompie szefa. Szef zawsze super ubezpieczony, wszystkie pliki na dropbox + kopia zapasowa na dysku zewnętrznym raz na kilka tygodni, więc spał spokojnie.
2. Informatyk przywrócił system z backupa, kopia niestety sprzed miesiąca... Razem z backupem przywrócił się folder dropbox, po podłączeniu do neta zrobiła się synchronizacja i wgrało na serwer dropboxa pliki sprzed miesiąca ;-)
3. No i w firmie panika: wpada szef z nadzieją, że jak odłączę się od neta to pliki które mi udostępnił będą na moim kompie jeszcze w poprawnej wersji, sprzed synchronizacji ;-) Niestety przegrał wyścig z zerojedynkami ;)
4. Wszyscy smutnazaba.png, cały misterny plan kopii zapasowych w chmurach poszedł w p---u...
5. Informatyk tak bardzo r-------y...
9. Szef tak bardzo czerwony, tak bardzo w-------y...
punktów 6,7,8 nie ma bo cała firma w żałobie, nawet dozorca płacze bo atmosfera tak gęsta, że oddychać się nie da...
10. No i czuję, że to TEN MOMENT, TA ŻYCIOWA CHWILA KIEDY WIESZ, ŻE JESTEŚ KRÓLEM ŻYCIA!
11. Czekam jeszcze chwilę, wstaję i mówię: ale wiecie, że jest możliwość przywrócenia poprzedniej wersji plików a nawet odzyskanie wszystkich usuniętych?
12. Hehe... no nie teraz Anon, suaby ten żart...
13. Siadam do kompa, podłączam kabel do neta, proszę o login i hasło do dropbox szefa, parę kliknięć w dropboxie i wszystko przywrócone. :D
14. Lol. ANON! To tak można?
15. Lvl. zajebistości over 15000. Karyny bluzeczki w górę, pokazują c---i, szef się wypina, leje się wóda i sypie k--s... No prawie ;-) Ale i tak ładna premia wpadnie ;-)
16. Róbcie kopie zapasowe, dropbox to coś pięknego!
17. Nie piszcie tak długich wpisów na mirko, bo nikt tego nie przeczyta.
#dropbox #humorinformatykow #pracbaza

  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach