Wpis z mikrobloga

#aliexpress #gearbest #pandawill
Cześć Mirki i Mirabelki,
Planuje zakup Mi Band Xiaomi oraz powerbank Xiaomi po pojemności 10400

Który portal powinienem wybrać?
Gearbest ma chyba najlepsze ceny, za powerbank 13.55$, za opaskę 13.79$. Tylko pamiętam, że gdy stamtąd kupowałem słuchawki, to dochodziło koszty wysyłki jakieś, ubezpieczenia itd. Do tego paczka szła nie rejestrowana. Po mimo, że miałem tracking nr, to nie mogłem jej namierzyć.
Jeśli chodzi o pandawill, to znów opaska kosztuje 19.99$ i oni nigdy nie kwapili się z szybką wysyłką.
Zaś przy aliexpress nie znam zaufanych sprzedawców, którzy mnie nie oszukają, wyślą szybko co mają wysłać, i będzie to oryginalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Który sklep byście wybrali, bądź którego sprzedawca na aliexpress?
  • 13
@MichaelT128: Powiedz mi, płatność tam jest w $ czy PLN? Bo widzę, że ceny są podane w złotówkach.
Pytam, bo nie mam konta walutowego i zawsze płaciłem ze zwykłego konta i płakałem na podwójne przewalutowanie w mbanku
@Redami: Mogę odsprzedać mibanda kupionego na allbuy. Cena 60zł, bo zamówiłem go dla siebie ale stwierdziłem, że jednak mi to jest zbędny gadżet i nie chciało mi się tym bawić, mój brat jedynie sobie go podłączył i sprawdził czy wszystko działa, po czym odłożyłem to do pudełka i sobie leży, tak więc jest nóweczka, jedynie sprawdzona.