Wpis z mikrobloga

Wie ktoś gdzie uda mi się kupić "Feynmana wykłady z fizyki" T.1.1 w tym starszym wydaniu (czerwona, twarda okładka, jak na zdjęciu)? Mam pozostałe cztery części i do kompletu brakuje mi właśnie tej jednej, a wszędzie znajduję tylko to nowe, "milenijne wydanie". Zastanawiające, komu strzelił do głowy tak głupi pomysł wydania tej świetnej książki w tak beznadziejnym formacie. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #fizyka #feynman #ksiazki
Pobierz informatyk - Wie ktoś gdzie uda mi się kupić "Feynmana wykłady z fizyki" T.1.1 w tym ...
źródło: comment_89IzV1FKPU6pCT8RMVXbG2pV3xtDzlPB.jpg
  • 6
@cabal512: spójrz dokładniej na aukcję, którą zalinkowałeś - to niestety również nowe wydanie (tylko miniaturka jest ze starego). :( A co jest w nim złego? Merytorycznie i graficznie jest podobno nawet lepsze (poprawiono nieco błędów), ale estetyka to już kwestia gustu. Dla mnie książki w miękkich okładkach są zupełnie nieporęczne. Lubię czytać w różnych miejscach, nie tylko w domu przy biurku, ale np. w tramwaju, a spakowanie kilka razy do plecaka
@informatyk: Przepraszam, zmyliła mnie miniaturka a nie przewinąłem strony (btw jak można umieszczać na zdjęciu co innego niż się sprzedaje). Z wymienionymi wadami w pełni się zgadzam, sam jeśli jest wybór preferuję twardą okładkę (najlepiej płócienną ale to już rzadkość). A co do formatu książki w formie kwadratu, cóż, nadaje się on chyba najlepiej do książek dla dzieci. Najlepszym formatem dla książki jest A5 - 148×210mm, dla podręczników odpowiednio większy ale