Wpis z mikrobloga

Nocne Mirki, oglądacie telewizję? Ja, często siedząc późną porą, mam zazwyczaj włączony telewizor gdyż rozwiewa on mroki nocy i nie czuje się samotny. Paradoksalnie, w dzień zwlekam z robotą, argumentując że ciężko mi się skupić gdy mój różowy się krząta po mieszkaniu. Jednak telewizor to nie kobieta. To raczej taki dobry, lecz głupi przyjaciel, który niesie pocieszenie, jednocześnie dając się ignorować gdy go nie potrzebujesz. Wspaniała symbioza, w której jesteśmy sobie nawzajem potrzebni, lecz nie niezbędni do życia niczym tlen. Związek bezkonfliktowy, którego spokój mącony jest jedynie przez #!$%@?ńskie satelity i Magdę Mołek na TVN Style.

CO OGLĄDACIE GDY WRÓŻBITA MACIEJ PRACUJE (późną porą)?

Ja, bes kitu, często TVN Style, który jest w pewnym stopniu dla mnie magiczny. Z jednej strony emitują tam jedne z bardziej wartościowych programów, "Wiem, co jem" to #!$%@? mistrzostwo, które nauczyło mnie wiele o kupowaniu żywności, że teraz nie kupuję bez mała nic (jest profit). Z drugiej strony nie ma chyba drugiej, tak *nowoczesnej* stacji telewizyjnej. #!$%@?, interesują was choroby weneryczne, porody domowe czy opowiadania o seksie w wykonaniu grubych angielskich loch, to śmiało podbijajcie. Elektryzujące połączenie momentami normalnej telewizji z tematami rodem z lewackich konferencji światopoglądowych.

Bo #!$%@?, od poszukiwaczy złota / diamentów / ropy / gówna / refniferów i temu podobnych, emitowanych przez to co oglądałem kiedyś, krwawię z odbytu.

inb4 :
telewizja jest dla podludzi, omujborze nowy odcinek gry o tron.

#telewizja #kiciochpyta #discoverycwel #przemyslenia
  • 8
@einz: Swego czasu oglądałem Discovery ale tam od dłuższego czasu lecą zapętlone programy, które leciały rano, popołudniu, dzień wcześniej. Ogólnie szukałem czegoś co będzie tłem do snu. Teraz się przerzuciłem na podcasty.
@volq: Szanuje, tutaj akurat nie było ironii, ten program jest naprawdę wartościowy, a Bosacka odwala kawał solidnej roboty, mimo że jej aparycja na pierwszy rzut oka zdaje się być nieprzyjemną. Natomiast Mołek to bym #!$%@?ł, to taki Rasiak telewizji.