Wpis z mikrobloga

DOBRA MIRKI CO SIĘ O------O WŁAŚNIE TO JA NAWET NIE WIEM XDXDXD

Wystawiłem przedmiot na poważnej stronie #allegro i został on kupiony przez typeczka z #gimbaza, wywnioskowałem to, bo w danych ma przedrostek "JUNIOR", no i mija kilka dni, żadnego przelewu - nic. Piszę do niego email: "ale może zapłać przez PayU albo podam Ci dane do przelewu" - nic. Myślę sobie, może kurrr nie żyje czy co, napisałem smsa i uwaga podsyłam rozmowę w załączniku. Jak w-------m z krzesła...

#bekazpodludzi #bekazgimbazy #patologiazewsi
zarowix - DOBRA MIRKI CO SIĘ O------O WŁAŚNIE TO JA NAWET NIE WIEM XDXDXD

Wystawił...

źródło: comment_FPOR22aZgeVDAB1PBh1nidskt5ts9hel.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zarowix: Ja to takich dzieciaków nie rozumiem. Od 10/12 roku życia mam allegro, wtedy nie bylo żadnych juniorów chujów mujów, zamawiałem bardzo dużo rzeczy potrafiłem sam isć na poczte zrobić przelew/wysłać paczke, mieszkałem sam z mamą która ni cholery nie potrafiła mi w takich rzeczach pomóc bo sie na tym nie znała i do tej pory na tym samym koncie mam chyba 99% pozytywnych komentarzy i zawsze się wywiązałem ze
  • Odpowiedz
@zarowix: Ten uczuć kiedy chcesz zabrzmieć mądrze, ale nie wychodzi xD


@spatsi: ten uczuć gdy moja nauczycielka matematyki mówiła "w każdym bądź razie", czym zaraziła pół kadry pedagogicznej (wliczając polonistów ( ͡° ͜ʖ ͡°)), co mnie przez całą gimbazę w-------o
  • Odpowiedz
@StatystycznyKowalski: @zarowix: same here, konto od 2005r wiec mialem wtedy 13lvl, 253 komentarze (100% pozytywów). ten w---w gdy wystawiasz komentarz i nie dostałeś rewanżowego pozytywa, pewnie byłoby ze 300.

moj pierwszy koment, kupowałem mp3 xD

Wystawiam Pozytywa mimo to iż -AUDIO- wysłał zamiast 256 MB pamięci 128 MB i nic nie powiedział, ale na szczęście zapłaciłem taniej i może być.
  • Odpowiedz