Wpis z mikrobloga

moja mama rozgląda się za kupnem działki gdzieś nad jeziorem (żeby można było w nim pływać), teren z domem (wyposażonym w miejsce do spania, łazienkę z normalną toaletą i prysznicem oraz z kuchnią) w okolicach Warszawy, powiedzmy tak do 200 kilometrów od miasta. okolice 100k złotych. może jakiś znajomy/ciocia/wujek/ktokolwiek sprzedaje albo się natknęliście na fajną ofertę?


#pytanie #dzialka #dzialki #jezioro #warszawa #okolicewarszawy #nieruchomosci
  • 20
  • Odpowiedz
@SScherzo: z ciekawości - orientowaliście się w cenach? Bo 100k wydaje się strasznie małą kwotą jak za domek letniskowy nad wodą w okolicach Wawy.
  • Odpowiedz
  • 1
@netes: tak jak mówiłam - do 200 kilometrów, więc przy granicy tej liczby robi się już kawałek od Warszawy jednak i bym nie nazwała tego okolicą Warszawy juz :P rozne są, moze byc i 110k, 115k. zalezy co jest oferowane. teraz znaleźli jakis teren nad jeziorem za 15k ogólnie. domek mozna od 50k postawić podobno, są takie gotowce jakby.
  • Odpowiedz
@valdo: chyba, że jakaś super oferta :) ale raczej chcemy bliżej żeby nie musieć dojeżdzac 5h tylko sobie w weekend w godzinę-dwie podjechać na luzie.
  • Odpowiedz
@SScherzo: znajomy sprzedaje działki nad jeziorami w tamtym terenie i generalnie handluje ziemią w tej części Polski, popytam może ma coś bliżej w dobrym hajsie i lokalizacji.

Zakładam, że przy tym budżecie 5 - 6 ar w zupełności wystarczy?
  • Odpowiedz
@valdo: chodzi głównie o domek i jakiś teren dla psa, żeby sobie swobodnie biegał, ale jeśli jest wokół domu przestrzeń to powinno stykać :)

@wyc: serio, popatrz na ogłoszenia w internecie. poza tym napisałam, że okolice 100k. może być też trochę więcej.
  • Odpowiedz
@tajek: no własnie, to ma być DOMEK, nie zamierzamy tam mieszkać żeby był standard jak w budynku mieszkalnym na stałe :) byle były podstawowe warunki sanitarne - gdzie spać, lodówka/kuchenka, kibel z prysznicem.
  • Odpowiedz
@SScherzo: no ja to rozumiem, dlatego jest taniej, że takie coś można postawić na działce, która nie jest normalną działką budowlaną. Sam się za czymś takim rozglądałem, ale bardziej w górach.
  • Odpowiedz
@SScherzo: Mieszkam w takiej okolicy gdzie jest jezioro II klasy czystości i wokół jeziora wyrastają domki letniskowe, ostatnio ktoś nawet wydzielił kilkanaście działeczek. Cenowo to 20-40 zł za metr kwadratowy ale domek trzeba samemu postawić.Niestety nie ma ofert na same domki. Tzn. jest jedna oferta z domkiem ale za 340k, jest to bowiem funkiel nówka domek z bali o bardzo wysokim standardzie.
  • Odpowiedz