Wpis z mikrobloga

@EdwinHubble: Dla mnie Scrubs był co najwyżej "ok", a wszystkie 4 główne postacie z czasem stały się irytujące i męczące. Serial ciągnęli woźny, Cox i Kelso.

Jeszcze wkleję fragment mojego starego posta o Scrubs:

Słyszałem dużo narzekań na 9 sezon, ale jak dla mnie to nie odstawał on od całości serialu. Jego jedyną wadą (ale za to poważną) był brak najlepszej postaci w serialu czyli woźnego. Kompletnie nie brakowało mi J.D
@mBartek89: Inne gusta i poczucie humoru, bo mam przeciwne wrażenia. Cox troszkę mnie momentami irytuje ale od całego serialu oderwać się nie mogę-nie chce ;) Sezon 9 jest wg mnie zakałą i wnerwia mnie bardziej niż popularna ostatnio homopropaganda.
Friendsy to klasyk, chyba popularniejszy niż Scrubs ale dla mnie jednak niżej w notowaniach.
E.....e - @mBartek89: Inne gusta i poczucie humoru, bo mam przeciwne wrażenia. Cox tr...
@masterBambus: Coprawda oglądałem tylko ze dwa niecałe odcinki ale wydawało mi się takie.. sztucznie na siłę udawanie bycia śmiesznym. Mogę się mylić, w sumie miałem do niego kiedyś przysiąść, a jak polecasz to zajrzę ;)