Wpis z mikrobloga

"We Francji znaleziono głowę zatkniętą na płot z arabskimi napisami"

Arabskimi napisami

Arabskimi #!$%@? napisami. Tyle. Arabskie napisy i koniec. Nie wiadomo jakimi.

Nikt #!$%@? nie wie jakimi napisami, nikt nie zna arabskiego we Francji, więc nie wiedzą co to za napisy. Kurde, trudno, szkoda.

#poprawnoscpolityczna
  • 35
  • Odpowiedz
@durielek: Ale Ty jesteś głupi, no już miałem odpuścić ale aż nie mogę xD. Nie sądzisz że musimy się dowiedzieć jaki był motyw? Kto zabił i dlaczego? Policja jak ustala sprawcę morderstwa to myślisz że ich nie obchodzi DLACZEGO ktoś został zabity? Ustalają tylko kto zabił tak? Zwoje w mózgu Ci się chyba poprostowały :) pozdrawiam ponownie.
  • Odpowiedz
@Depth_Charge: Jutro miej pretensje o to, że media nie nagłaśniają czyjegoś samobójstwa. Media czasem muszą pewne sprawy przemilczeć, albo podać ograniczone informacje, na przykład w sytuacji takiej jak tutaj gdy wiadomość która była przekazana może nie powinna zostać nagłaśniana, lub gdy w grę wchodzi syndrom Wertera albo coś tego typu. Wbrew temu co czytasz na wykopie nie za wszystkim stoją żydzi, lewactwo i poprawność polityczna ;)
  • Odpowiedz
@JakisTakiNick: W "Misiu" Bareji była scena, gdzie milicjant zatrzymał głównego bohatera za przekroczenie prędkości i usiłował wmówić mu jak wielką tragedię mógł spowodować tym "przewinieniem" . Powiedział mu że tą drogą mogła iść jego matka i mógł ją zabić.

Mi chodziło o to, że to są takie argumenty/przykłady, które, owszem działają na wyobraźnię mocą swoich konsekwencji, ale są tak skrajnie mało prawdopodobne, że ich użycie jest aż bezzasadne.

Ty powiedziałeś
  • Odpowiedz