Wpis z mikrobloga

@dob3k: Nie kłam. Nie piszę o żadnych tradycjach ani zwyczajach religijnych – piszę o uniwersalnych wartościach. Homoseksualizm był, jest i będzie wynaturzeniem, nawet jeśli ktoś coraz więcej ludzi będzie próbowało wmówić, że to kwestia przyzwyczajenia się społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@Clermont: homoseksualizm jest znany od samych poczatkow istnienia czlowieka. Jest rowniez obecny w swiecie zwierzat. Mozna wiec przyjac ze rzecza normalna i naturalna jest obecnosc pewnego odsetku populacji danego gatunku jest homoseksualna i nie rzutuje absolutnie na reszte gatunku.
Pomijam juz fakt ze to czy Janusz w drugiej czesci miasta poslubi Grazynke czy Andrzeja nie ma absolutnie zadnego znaczenia dla nas i naszego zycia, bo nas to nie dotyczy.
  • Odpowiedz
@dob3k: W świecie zwierząt? Myślałem, że ludzkość ma trochę wyższe ambicje. Inne zwyczaje ze świata zwierząt też tak ochoczo powinniśmy zaadaptować w świecie ludzi?

Tak, rzeczywiście nie ma to znaczenia. I to akurat by mnie w ogóle nie obchodziło. Ale kiedy coraz głośniej i częściej zaczyna mi się mówić, że nie jest to nic dziwnego i że jeśli ktoś uważa to za zboczenie, powinien zmienić system wartości na "nowocześniejszy", to
  • Odpowiedz
@Clermont: nie przekrecaj. ja napisalem i o ludziach od poczatku istnienia (co o dziwo raczyles przemilczec) i o zwierzetach ale tylko po to by pokazac ze po pierwsze to wystepuje i jest normalne w naturze i dwa by pokazac ze mimo wszystko czasem zwierzeta sa madrzejsze niz pewna grupa ludzi o ograniczonych horyzontach myslowych. Nic nie musimy zaadoptowac w swiecie ludzi bo w nim istnieje od zarania dziejow choc niektorzy
  • Odpowiedz
@Clermont: Eeeee? Świat ludzi i świat zwierząt? Tyle wojen i #!$%@?ństwa wśród całej ludzkości, a Ty jeszcze masz czelność mówić o tym, że "świat ludzi" jest czymś lepszym od "świata zwierząt(którymi jesteśmy?!)"?
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: Tak, tylko człowiek wypracował swój system wartości, tylko człowiek posiada sumienie, człowiek jest zdolny do okazywania uczuć niedostępnych zwierzętom, które bazują głównie na instynktach.

@dob3k: Morderstwa i gwałty też istnieją od zawsze i co? (tylko nie odpowiadaj tu argumentem, że głupie porównanie, bo jedno wyrządza bezpośrednią krzywdę, a drugie nie; dyskutujemy o tym, czy coś można uznać za normalne dlatego, że występuje od dawna).

Po ostatnim akapicie
  • Odpowiedz
@Clermont: System wartości, który pozwala na zabijanie w imię pokoju. System wartości, który pozwala zmieszać z błotem ludzi o innej orientacji lub innych poglądach( "zdychajcie lewacy"). System wartości, który pozwala na bogaceniu się kosztem biednych? Bajki. Człowiek jest nawet gorszy od zwierząt. Zwierzęta nieświadomie czynią zło. Człowiek robi to świadomie. W dodatku usprawiedliwia to pustymi frazesami.
  • Odpowiedz
@Clermont: Zaraz, czekaj. Przesledzmy twoje komenty.
Na poczatku ustaliles naturalnosc, normalnosc jako wartosci wyzsze nad nienormalnoscia i wynaturzeniem (jak to okresliles). A kiedy pokazalem Ci ze homoseksualizm jest czyms naturalnym i normalnym u malego odsetka kazdego gatunku to nagle zmieniasz front i piszesz ze morderstwa i gwalty tez sa normalne i naturalne. Czyli normalnosc i naturalnosc jednak tak fantastyczna nie jest. Okresl sie moze w koncu bo jak narazie motasz
  • Odpowiedz
Matko, nie sadzilem że tylu tutaj pełnych nienawiści kretynów bez podstawowej wiedzy. Wstyd mi że tylu Polaków ma takie puste łby.
  • Odpowiedz
@dob3k: Nie zrozumiałeś mnie, powinieneś pomyśleć, czy jeśli człowiekowi wyrosłyby skrzydła(latanie) to byłoby to naturalne i czy byłaby to mutacja. Pytasz co mi przeszkadza? Przeszkadza mi to, że osoba homoseksualna obnosi się z swoim ,,poglądem" na życie. Takie osoby mi nic nie przeszkadzają, do momentu gdy nie obnoszą się z swoją odmiennością, tylko trzymają to w swoich domach. Ja nigdy przenigdy nie powiem swojemu dziecku ,że coś takiego jest prawidłowe,
  • Odpowiedz
@Highvolltage: osoby homoseksualne "obnosza sie" ze swoja odmiennoscia by osoby ktore chca je zamiesc poza nawias spoleczenstwa byly swiadome ich obecnosci. Bo widzisz pewne osoby o waskich horyzontach bardzo silnie udaja ze jseli czegos nie widac to tego nie ma. Nie widac gejow i lesbijek to ich nie ma. To jakis promil spoleczenstwa ktorym nie nalezy sie przejmowac i ktory NIE MA NIC DO POWIEDZIENIA. A oni staraja sie byc
  • Odpowiedz
@dob3k: Ale czy ta odmnieność, czy muszą ją demonstrować w ,aż taki ostentacyjny sposób, poprzez te parady? Czy ta ich odmienność pozwala im narzucać swoje racje? Słuchaj czy przez to ,iż są inni ja musze ich akceptować? Czy to nie jest wkraczanie w moją wolność, przecież oni walczą o wolność. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A nasza, religia jest tolerancyjna. I pozwala na wybór. I większość takich
  • Odpowiedz
@Highvolltage: Czy musza? Nie wiem. A jakbys chcial zeby demonstrowali? Pikiety pod palacem prezydenckim z transparentami? Podpalenie budki na terenie rosyjskiej ambasady xD
No nie wiem. No i oczywiscie dlaczego oni maja robic takie demonstracje by sie TOBIE podobaly?

Czy ta ich odmienność pozwala im narzucac swoje racje?

Nie wiem. Nie czuje by mi ktos cos narzucal. Widze ludzi ktorzy walcza o takie przywileje ktore reszta spoleczenstwa ma juz od dawna (a oni nie).
Czy musisz
  • Odpowiedz
A kiedy pokazalem Ci ze homoseksualizm jest czyms naturalnym i normalnym u malego odsetka kazdego gatunku to nagle zmieniasz front i piszesz ze morderstwa i gwalty tez sa normalne i naturalne.


@dob3k: Co ty chrzanisz? To, że homoseksualizm istnieje u jakiegoś odsetka, nie czyni go normalnym. Mówicie, że nauka potwierdza – oczywiście, potwierdza, że istnieją lwy o jednym oku i szczury bez jednej łapy, potwierdza też, że istnieją zboczenia u ludzi. Ogólnie: w każdej grupie obiektów zawsze istnieją obiekty patologiczne.

Powracajac do etyki to przepraszam ale porownanie dwoch facetow nie wadzacych nikomu do gwalciciela i mordercy jest troche ulomne ale za to dobrze pokazuje absurdalnosc twojego systemu
  • Odpowiedz
@Clermont:
Widze ze nie dociera. Homoseksualizm byl w wielu kulturach na przelomie dziejow juz akceptowany badz chociaz tolerowany przez spoleczenstwo. Innymi slowy byl czyms normalnym nie potepianym. Natomiast morderstwo czy gwalt nie bylo nigdy pomimo powszechnosci tych zbrodni.
Pomijam juz fakt ze morderstwo czy gwalt to jednorazowe nagle akty przemocy a homoseksualizm to caly zespol zachowan (nie zawierajacych agresji) i twoje porownanie przypomina porownanie auta i roweru do umiejetnosci pisania.
  • Odpowiedz
@dob3k: Nie myl tolerancji z uznawaniem czegoś za normalne.

Pomijam juz fakt ze morderstwo czy gwalt to jednorazowe nagle akty przemocy a homoseksualizm to caly zespol zachowan (nie zawierajacych agresji) i twoje porownanie przypomina porownanie auta i roweru do umiejetnosci pisania.


@dob3k: Skończ już tym głupim tekstem, bo kolejny raz nie będę wklejał. Nie dyskutujemy o krzywdzie i o skutkach, tylko o tym, czy coś można uznać za
  • Odpowiedz