Wpis z mikrobloga

Hejo, bylem dzis pomoc / fuche zrobic u znajomego i skonczylem na dzis i jestem z siebie dumny bo pierwszy raz zadbalem o swoje zdrowie psychiczne.. Pomimo tego ze na dzien dobry irytacja level 1000, bo pomimo tego ze zagruntowalem sufit to farba zaczela odchodzic i musialem drapac i latac dziury, to stwierdzilem ze dzis i tak nie skonczymy i nie bede sie katowal robiac do wieczora i jutro na 10jade dokonczyc. Niestety nie na wszystko mam wplyw i wyszlo jak wyszlo. Wiec dbam o HALT, i nie robie do upadłego.. Tylko skonczylem o 17.
A wy jak tam Miraski?
#slaweknaodwyku #dobryszef #chwalisie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bslawek: może być. Ja niestety nie robię, bo noga złamana, ale jest i jakiś hmm... pozytyw. Po raz pierwszy od nie pamiętam kiedy, pewnie kilkanaście lat będzie, mam dłuższą przerwę w piciu alko. Przez ostatnie dwa tygodnie zero, nawet pół piwerka. Kurde, da się tak żyć.
  • Odpowiedz
@bslawek: Jak czytam takie wpisy to od razu robi mi się lepiej na sercu i pozytywnie nastrajają innych. Zrobiłeś kolejny krok do przodu. Tak trzymaj i uzbrój się w dobry humor.
A ja właśnie wracam z mitingu i pierwszy raz od kilku tygodni czuję, że odzyskałem władze nad swoim życiem i nie rządzą juz nim głupie myśli czy strach.
A co do ścian, to jest to typowa złośliwość rzeczy martwych.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@luc_paw: wiesz, wczoraj wracajac z mitingu podwozilem znajomego i pyta sie jak tam u mnie, a ja ze no spoko i proboje poukladac sobie zycie, a on do mnie.. Sluchaj sponsora, wypelniaj nalezycie sugestie, chodz na mitingi to bedzie dobrze, bo juz pokazales jak chciales po swojemu.. To niech teraz bedzie nie po twojemu. I tego sie trzymam.
  • Odpowiedz
@bslawek: I ma rację. Trzymaj się 12 kroków i HALT, a wszystko się ułoży. Czasami trzeba iść na ustępstwa. Bo ja ostatnio o tym zapomniałem i popłynąłem ale na szczęście wszystko wraca do normy.
  • Odpowiedz
@bslawek: klamstwo

ludzie sa wyrodni, jak widze ze ktos jest dobry i cieszy sie z tego ze jest dobry to go cisna by robil dla nich i na nich za darmo

nic nie wraca tylko taki czlowiek poprostu z natury jest zadowolony nie wazne czy nie stac go na cokolwiek czy stac jest szczesliwy ze oddycha
  • Odpowiedz