Wpis z mikrobloga

#epapieros #epapierosy

Jakieś pół roku temu zdecydowałem się na zakup pierwszego epapierosa po 9 letnim paleniu ćmików.
Wybór padł na Volish White. Chciałem coś co w miarę elegancko wygląda.
Nie miałem pojęcia o epaleniu.

Po długim męczeniu się z górną grzałką zakupiłem clearomizer z dolną i mam już mojego eleganckiego ećmika dość.
Z górną cały czas czułem bobra lub zalewałem sobie gębę liquidem.
Z dolną mam wycieki, żywotności nie osiąga nawet tygodnia, no i #!$%@? mnie orkiestra kolorów przy dłuższym zaciąganiu w celu uzyskania jakiegokolwiek obłoczka.

Polećcie coś Mireczki, co daje penersko dużą chmurę, coś co nie wymaga umiejętności spawacza i przędzenia bawełny i jest w miarę ekonomiczne w eksploatacji.

Budżet na kompletny zestaw do 300 cebulionów.
#!$%@?ć elegancje.
( )
  • 26
@hejDziewczyno: lepsza chmurę niż na lemo isagniesz na subtanku, w dodatku nie musisz robić grzalek jeśli nie chcesz. Gwarantuje Ci ze osiągniesz ta penerska duża chmurę na occ subtanka, grzałki nauczysz się kręcić na dołączonej bazie rba, wybierz tylko wielkość, subtank plus ma 7ml pojrmnosci więc Tobie starczy na dluugo, baterie też isticka wybierz albo wyglądem albo działaniem. Ja nie mówię że lemo2 jest do dupy ale przewiew jest mniejszy niż
@beer_man: doświadczenia może nie mam ale mam lemo 1 lemo 2 suba mini suba, suba plus i suba z suboxa i widzę ( ͡° ʖ̯ ͡°) a najbardziej noob friendly jest subtank przez to ze wkrecasz co chcesz a otwory w plusie są ogromne
@hejDziewczyno: mysle, ze zakup Genitank badz Genitank Mini ewentualnie Protank 3 mini. Dwa pierwsze z regulacja przeplywu powietrza. Najtanszy z nich ten trzeci ok 25 zl Wszystkie trzy pracuja na poltoraomowej grzalce. Subomowe ( niskoomowe) pozeraja bardzo duzo pradu, dlatego trzeba do nich pojemne, a co za tym idzie gabarytowo duze i niezbyt poreczne z mojego punktu widzenia baterie np Istick lub analogoczne Volish Control Nano lub Control Mega.
Jezeli te
do clearomizera z dolna grzalka, pale tylko na dolnych,


@hejDziewczyno: po taniosci jak chcesz baterie to tu masz nowosc - https://e-dym.pl/pl/glowna/1134-vapros-ibox-mini-30w.html#/35-kolor-czerwony

ponoc spoko, cos jak istick 30 tylko od Vaprosa (ta firma co Spinnery 2 robi) tylko schodzi jak cieple buleczki i zostały tylko czerwone i różowe, bo widocznie dzisiaj rzucili rano (nie ma w sumie się co dziwić za ten pieniądz :) ) a jak nie to standardowo - istick
@hejDziewczyno: Nie rozumiem tych rozkmin. Subbox z edymu i jesteś ustawiony. DOdatkowo cały czas jest 20% zniżki. Wybór jest prosty!
A jak chcesz pojechać po bandzie to dołóż stówkę i bierz tego #!$%@? Gwarancja ogromnej chmury i długo działające grzałki, jako że ma tryb kontroli temperatury dla odpowiednich grzałek i na prawdę ciężko taką grzałkę przypalić!
Pozdrawiam.
@hejDziewczyno: a pewnie z 15 zł ( ͡° ʖ̯ ͡°) te niklowe czy tytanowe czy z czego one są tam zrobione. Może zwykłe tańsze. Ale one się tak nie zużywają, jak ustawisz temperaturę to grzałka nigdy nie rozgrzeje się do tego stopnia żeby złapać Bobra a co dopiero spalić watę. Poczytaj i poogladaj recenzje.