Wpis z mikrobloga

@koala888: oczywiscie ze jest ale po kilku rundach flame >info. przy premade sie znacie i ts>flame (oczywiscie nie mowie o wszystkich grach bo nie w kazdej tak jest i przy randomach nie ma obrazania).
@CeZ_: co do ciebie. szkoda mi na ciebie slow wiec sobie odpuszcze. jezeli nie ma dla ciebie roznicy premade a soloq to o czym my rozmawiamy (wydaje mi sie ze masz ponizej 16 lat ale nie
@ehh_te_wykopki: ale jesteś #!$%@?... jakby wyszukiwało wszystkim graczom solo 9 randomów na podobnej randze, tym którzy grają we dwóch, maksymalnie kolejnych dwóch premad'ów itd. to wyszukiwanie trwałoby bardzo długo, a wiesz dlaczego? BO INNI TEŻ BY MUSIELI TAK WYSZUKIWAĆ, nie jesteś pojedynczą jednostką dla której byłoby wyszukiwanie tylko całąścią.
@CeZ_: po raz kolejny ci pisze zebys zaczal myslec. albo troche podrosnij. czy ty uwazasz ze cs to jedyna gra gdzie jest matchamking? podam ci przyklad lola. grasz soloq (max 2 osoby jako premade ale i tak wyszukuje prawie ten sam poziom) i jakos NIE CZEKA SIE KILKA LAT NA GRE. jest mnostwo gier gdzie mm jest po prostu LEPSZY i tyle w temacie. zaraz mi tu sypniesz gimbo tekst ze
@ehh_te_wykopki: ale jesteś jedyną osobą jaką do tej pory spotkałem, która narzeka na to, że dolosowało mu w przeciwnej drużynie 4 premade'ów. I co z tego? Jeżeli nie cheatują to są do pokonania jak wszyscy inni. Jak bym chciał zagrać z trzema znajomymi mm, to też miałbym czekać aż jakieś LEMy zechcą zagrać w 4 razem, żeby mi znalazło ich? Widocznie statystyki valve nie pozwalają jeszcze na takie wyszukiwanie gier, a
@CeZ_: argumentow na co? napisalem ci 3 argumenty na twojego gowno teksty na temat rozwoju tej gry. nie nawiazales do nich ani razu. dla ciebie granie z tsem czy bez nie ma znaczenia wiec o czym tu dyskutowac ( to lem to jakas aka bronze ranga (?) bo nie wierze ze bez myslenia da sie wysoko dojsc).
"bo ci brakuje argumentów, przegrałeś mecz nie dlatego, że valve ma słabe dobieranie graczy"
@ehh_te_wykopki: ciągle wprowadzają aktualizacje, finansują turnieje, operacje, itp. - tak, to jest ROZWÓJ GRY. Global Elite -> Suprime -> LEM. Komunikować można się również w grze, angielski na poziomie dawania informacji posiada większość, a jeżeli tego nie potrafisz to już nie problem valve, tak samo nie oczekuj dostawania informacji od losowych graczy, bo wchodząc solo musisz być na to niestety przygotowany.
@CeZ_: boshe ty widzisz i nic z tym nie robisz. ty jestes na poziomie mrowki czy cus? sam sobie zaprzeczasz 1 poscie. MYSL KUZWA TO NIE BOLI.
"tak samo nie oczekuj dostawania informacji od losowych graczy, bo wchodząc solo musisz być na to niestety przygotowany" kurfa dziekco pisze ci to od kilku godzin. JAK JEST SOLO TO POWINNO BYC SOLO A NIE KUZWA 4 TS PREMADE.
czy ja za duzo wymagam
@ehh_te_wykopki: to ty #!$%@? nie ogarniasz czego wymagasz! Zrozum że to jest technicznie niewykonalne, wyobraź sobie że chcę sobie zagrać JA + 2 znajomych, czyli we trójkę szukamy gry, JAKIM #!$%@? CUDEM ma nam dobrać grę, w której nie będzie losowego jednego gracza w przeciwnej drużynie skoro minimum musi być 3 premade w przeciwnym (bo tego wymagasz, żeby tu i tu był premade)? Robisz #!$%@? z logiki człowieku. Jak nie chcesz
@CeZ_: jestes tak tepy ze az zal z toba pisac. ale niech strace napisze ci ostatni raz. robi sie soloq reszta premade 2/3/5 i dobieranie w 5. tak trudno? ach no tak. wybacz. nie odnotowalem ze jestes na poziomie mrowki.
2 sprawa. skoncz gimnazjum potem sie udzielaj (3+1=5 no #!$%@? takie wth). ja robie #!$%@? z logiki. lel>.>
3 sprawa. "Zrozum że to jest technicznie niewykonalne" "Robisz #!$%@? z logiki człowieku.
@ehh_te_wykopki: wymagasz takiej samej ilości premade, więc dlaczego ci co grają premadem we dwóch mają dostać w przeciwnej drużynie premade składający się z 3 osób? Równie dobrze ci co grają solo mogą dostać premade 4 osób, bo i jedno i drugie jest według ciebie niesprawiedliwe.
@CeZ_: no ja #!$%@? SKONCZYLES TY CHOCIAZ GIMNAZJUM? #!$%@? uczcie sie czytac ze zrozumieniem. JAK CHCESZ ZAGRAC PREMADE WE 3 TO WAM SZUKA PREMADE 2 I MACIE 5. ja #!$%@? w jakim kraju ja zyje ze musze takich niedorozwojow utrzymywac....
@ehh_te_wykopki: więc i tak nie masz pewności że ta trójka/dwójka będzie się z tobą komunikować, więc co to #!$%@? za różnica czy grasz solo, czy we dwóch i dostając dodatkową trójkę premade?! Potem byś przyszedł na wykop i utworzył wpis "OLABOGA PO CO ONI WCHODZO NA TURNIEJOWY I GADAJO TYLKO NA TS MIĘDZY SOBO"