Wpis z mikrobloga

Dla osób poszukujących dobrej oferty na #gopro polecam zajrzeć tutaj: Sklep-presto Od ponad dwóch tygodni szukałem najtańszej oferty i wydaje mi się, że taniej w tej chwili się nie da. Szczególnie, że jest jeszcze rabat 10% alerabatALL1015 (wystarczy wpisać w koszyku w polu na kod rabatowy)
Za GoPro 4 Silver dałem 1394,10 zł.
  • 21
@hqvkamil: Kupiłem tą: LEXAR 32GB Czytałem, że tańsze też dają radę, ale po moich przygodach z poprzednimi kartami microsd tym razem stwierdziłem, że wolę dać trochę więcej za lepszą jakość. Jak będzie w praktyce to się okaże :)
@hqvkamil: Szkoda, może w przyszłym tygodniu zmienią jeszcze cenę. Do mnie doszła kamerka wczoraj. Wszystko w porządku. Fakturę przesyłają mailowo. Czekam jeszcze na kartę microsd i zaczynam zabawę :)
@hqvkamil: Taka sama, którą kupiłem, tylko większa pojemność. Z kamerki jestem bardzo zadowolony, co prawda na razie testuje sobie różne funkcje, bo jest ich sporo. Najważniejsze, że żona mnie nie wyrzuciła z domu za taki wydatek ;) Co więcej, jak zobaczyła jakie fajne rzeczy można nagrać tym cudem to bardziej się jara niż ja :) Gdybyś szukał kijka: Monopod to taki kupiłem. Daje radę.
@hqvkamil: Póki co nie zauważyłem. Bateria starcza na ponad godzinę nagrywania full hd. Kupiłem niedawno też powerbank, więc problem z rozładowaniem mam z głowy.
@Eszli: > Gdybyś szukał kijka: Monopod to taki kupiłem. Daje radę.
Ja nie polecam, sznureczek nie jest pewny i nie ma ściągacza, żeby zacisnąć na nadgarstku