Wpis z mikrobloga

@ChocolateThunder: Obawiam się, że nie dostaniesz odpowiedzi od
@Jaladreips
@Afropolon
jeden jak i drugi będzie twierdził, że bez noża żyć się nie da i używa co chwilę do cięcia, przycinania i ciachania, kilka innych osób też tak dopisze (bez żadnych konkretów), jedni będą myśleć, że mają life hacki, inni (a tych jest dużo, co widać po prześmiewczych obrazkach z tasakami, wd40 czy gaśnicą), że to bezsensowne noszenie żelastwa.

@Afropolon - zegarek na rękę, w dzisiejszych czasach to tylko i wyłączni biżuteria (pomijam
  • Odpowiedz
@Nija: o gurwa

nie mam pytań co do tych noży...powiedzcie, że to jakiś zmasowany trolling? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

grubo po dwudziestce jestem i NIGDY nie byłem w sytuacji, w której pomyślałem 'o cholerka, ale by mi się teraz nóż
  • Odpowiedz
@kowad: następny... Praktycznie codziennie dostaję paczki - wina pracy i taką paczkę muszę otworzyć przy paczkomacie tudzież kurierze, bo jak jest lewa, to muszę ją odesłać tam skąd dostałem. W pracy kroję buły i pomidory przy biurku - nie ma pomieszczenia socjalnego. Nie zawsze chce mi się iść po kuchenniaka do innego pomieszczenia, w którym mam szafkę.
  • Odpowiedz
@Jaladreips: Dobra, dobra, co innego scyzoryk, a co innego 3 zestawy noży i do ślubu iść z nożem "galowym" xD
2 noże przy sobie, 3 w plecaku i jeszcze osełka, bo nigdy nie wiadomo kiedy trzeba będzie bułkę przekroić :D Sfiksowany jesteś na punkcie tych noży i nożyków i tyle, ale hej - różne są fascynacje, jeden jest fanatykiem wędkarstwa, inny fanatykiem noży czy tam survivalu, nie wiem :P Nie
  • Odpowiedz
@Matyson: mam dwa noże i dwa scyzoryki. Galowego nie mam, to kto inny. Osełka jest niezbędna, bo tępym nożem potwornie ciężko się rozsmarowuje masło. Dzieci adoptował nie będę, no chyba, że jakiś kataklizm nastąpi i moje zejdą z tego świata, a za późno będzie na nowe. Pozdrowionka.
  • Odpowiedz
@Jaladreips: Wiesz, że do otwierania paczek lepiej się nadaje cienki nożyk do otwierania paczek niż składany nóż? Ale w sumie co mnie to obchodzi, noś sobie co tam chcesz. Nie rozumiem tylko po co dorabiać filozofię i wmawiać sobie i innym, że to niezbędne narzędzie do chodzenia po mieście.
  • Odpowiedz
@jurny_juhas: Dobry, jakbym miał projektować smartwatcha też bym takiego estetycznego, acz prostego kształtu użył. Kiedyś nawet szukałem owalnych wyświetlaczy - właśnie jeden z telefonów Motorola był z takim, można nawet ściągnąć z Azji sam wyświetlacz, tyle, że kabelki od niego wychodzą dalece poza kształt koła. Ale teraz widzę że coś bardzo fajnego wyszło. No to nic, już chyba nie będę sam kombinował i nabędę 360 :D
  • Odpowiedz
@julbo: Polecam :) Rozważałem jeszcze zakup LG G Watch R (bo sam mam LG G3, którym to zdjęcie zostało zrobione), ale wolałem coś, co nie przypomina kształtem klasycznego zegarka. Dlatego mój wybór padł na Moto 360 :)
  • Odpowiedz
@zongobongo: a kto i gdzie powiedział, że niezbędne? Dla mnie nóż jest bardzo ważną częścią codziennego ekwipunku, ale nie dorabiam do tego żadnej filozofii, to wam, rurkowcom bojącym się widoku noża coś się ubzdurało w główkach, że każdy człowiek z nożem, to jakiś zwyrol. Jakbyś ruszył blade dupsko sprzed komputera i zaczął w życiu robić cokolwiek innego, to szybciutko byś zauważył w ilu sytuacjach taki nożyk potrafi być przydatny. Poza
  • Odpowiedz