Wpis z mikrobloga

#sj4000 #sj5000 #aliexpress #przegryw #smutnazaba
Była promocja -20% na kamerki na ali więc się skusiłem na sj5000. Przyszła po ok 3 tygodniach. Na początku działała świetnie, nagrałem kilka filmików lecz pod koniec dnia zaczęła się zacinać aż w końcu jej się "umarło" - zatrzymuje się na ekranie z logiem sj5000 i ani rusz dalej. Nie pomaga zmiana firmware, zmiana karty, baterii, uruchamianie podczas ładowania z usb. 10 Lipca jadę do Norwegii motocyklem więc najprawdopodobniej kupię w PL za 520zł kolejną a z Chińczykiem będę walczył o zwrot z odesłaniem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Cabajo - #sj4000 #sj5000 #aliexpress #przegryw #smutnazaba 
 Była promocja -20% na k...

źródło: comment_AAVBLxYXilFfYMuhwpmkzHdSeGHH866h.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cabajo: Twój wpis wygląda na błędny. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad. Tag #cebuladeals służy do dzielenia się promocjami, kuponami, okazjami cenowymi czy błędami sklepowymi. Nie służy natomiast to zadawania pytań, opisywania swoich historii czy wrzucania śmiesznych zdjęć.
  • Odpowiedz
zrób myk na kuźniara, kup w polsce i odeślij na reklamacjie tą co kupiłeś w chinach. oczywiście upewnij sie że nigdzie nie ma napisanego numeru seryjnego itp i że nie ma żadnych różnic ;)
  • Odpowiedz
@matixrr: #wygryw !!! "I think you have some bad contact between lens (CMOS) part and PCB. The camera is not receiving video from lens (sensor). Maybe you can try to press with your fingers over the lens, but not very hard. Maybe some contact is not perfect. "

Zadziałało dociśnięcie obiektywu do obudowy. Rada z jakiegoś forum. (ʘʘ) No za cholerę bym nie wpadł,
Cabajo - @matixrr: #wygryw !!! "I think you have some bad contact between lens (CMOS)...

źródło: comment_VcGZbtbNfeW3OMXb82HrrYTDmzLBa7kU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@NiebieskaSowa: @wilkor: rozebrałem kamerkę, przeczyściłem styki, nadal problem występował i wystarczyło większe dociśnięcie z jednej strony wewnętrznej obudowy i podłożenie kawałka papieru i problemu już nie ma. Jak byście mieli taki problem to piszcie PW to podpowiem co i jak :)
  • Odpowiedz